Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ez a pusztító alpáriság?...

Mi ez a pusztító alpáriság? (Call of Duty)

Figyelt kérdés

Mi ez?? [link] Valami vicc? Sci fi?Fúj de nem vártam ezt az időt amikor a call of duty átvált a Sci fi-re mi lesz a következő? Támadnak az idegenek? Ez nem Call of duty ez valami szörnyűség! (azért megveszem) de akkor is!Én imádtam mindet de ez!Mint valami Command and Conquer fps változata!

Egyedül az a lovas jelenet tetszett benne!

Az oldalon görgessétek le és nézzétek végig a Trailert!



2012. máj. 5. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Most mért nem tetszik? Nincs vele semmi baj, legalább van benne egy kis újítás, nem mindig ugyanaz az unalmas hülyeség...
2012. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát pedig ez lesz az új cod :D

Amúgy hidd el elég sokan azon a véleményen vannak mint te

2012. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Unalmas hülyeség???????????????????????????? Gondolom azért a többit kijátszottad!Az utolsó remény A MODERN WARFARE!

Mindig azt gondoltam, hogy A modern lesz az első ilyen Sci fi féle!De reméljük, hogy jó lesz!Én mindenféleképpen megveszem lehet, hogy utálom ezt a "műfajt" de a Call of Duty nálam az első!

2012. máj. 5. 13:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen kijátszottam, és már nagyon kezdtem unni a világháborús témát, aztán jött a Modern Warfare + Black Ops.
2012. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja, hogy a világháborús témát! Azt hittem, hogy a sorozatot, szép is lenne!De igen a Modern + Black ops sokkal jobban tetszett nekem is!De azért a többi is nagyon jó főleg a Call of Duty 2 az volt a legjobb még annó!
2012. máj. 5. 14:24
 6/13 anonim ***** válasza:
hát ha van pénzed vegyed...
2012. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ez olyan mintha utálnám a szénsavas ásványvizet,de azért mégis megveszem mert Szentkirályi o.O
2012. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem olyan akkor mondhatnád, hogyha csak a modern warfarét venném meg mert "szentkirályi" mindet megvettem eddig és ezt is megfogom mert Call of Duty!
2012. máj. 5. 21:54
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Na látod ez a baj, ezért nem fejlesztik már évek óta a cod-ot hiszen a sok hülye akkor is megveszi, ha egy szart adnak ki.
2012. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
A BO 2 a 10 éves kis hülyegyerekeknek van csinálva akik az ufókkal akarnak játszani... Ennyit erről a BO2-ről az összes COD tetszett de ez valami szörnyűség...
2012. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!