Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani mmorpg játékot?

Tudnátok mondani mmorpg játékot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eljön hamarosan a nyári szünet és szeretnék kikapcsolni arra a pár hétre. Nem tudnátok nekem egy jó mmorpg játékot mondani. Eddig a Webzen Archlorddal játszottam, de nagyon ellett rontva. Igazságot megmondva, olyan játék kéne, ahol csekély összeggel is tudok érvényesülni. Olyan havi 5-6 ezer forintot tudnék bele költeni és ezzel a csekély összeggel szeretnék érvényesülni a játékban. A mostani játékomban ennek a 10X is kevés, hiszen a sok Nyugati barom havi több százezret költ bele. Köszönöm segítségetek.

2012. máj. 6. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Gates Of Andaron


A metint nehogy letöltsd.Az egy kalap sz@r.Nincs történet csak mész és kattintgatsz.Én évek óta nyomom már a GOA-t és nekem bejön.Persze van abban is pár hiba,de egy ingyenes online mmorpg-től ne várjunk egy WoW szintet.

2012. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Cabal szerintem a legjobb free mmo
2012. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Second Life :D
2012. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Second Life az jó :DDDD xDDDDD am gamelek rajt xDD
2012. máj. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Barbi baba kalandjai a legjobb már megvettem belőle egy csomó sorozatot :) 16/F
2012. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!