Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a GTA SAN ANDREAS...

Letöltöttem a GTA SAN ANDREAS multiplayer-t de hogy tudom el indítani?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nos, én nem ismerem annyira azt a játékot (a multiját), de ha a többi 100millióból kiindulok, akkor találnod kell hozzá egy törtszervert. Keress interneten :-) Remélem tudtam segíteni.
2012. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2012. máj. 8. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a SAMP-ot töltötted le akkor rákattintasz a fájlra,kiválasztod azt a könyvtárat ahová a GTA SA-t telepítetted.Utánna rákattintasz a SAMP ikonra és rámész az "Internet"-re.Ott válaszhatsz szervert aztán duplakattintás
2012. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi,de a dupla kattintás után bejön egy Server Properties nevű kis ablak ,ahol kér egy Server Password-t meg egy RCON Password-t.Ilyenkor mit kell csinálni?
2012. máj. 8. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Azok privát szerverek(piros lakat) A zöld lakatos szerverekhez nem kell jelszó
2012. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De oda is kér. Légyszi válaszoljatok! :D
2012. máj. 11. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:
am keress másik szervert akkor én pl a pulykacsa szervert ajánlom samp ra !! :) én mindig azon voltam és nekem nagyon tetszett. Am meg samp ablakba be kell írnod a neved ( de gondolom megtetted :D ) és aztán rámész a szerverre ameikre akarsz menni és connect. :D am pulykacsa ip je ez ha jól tudom.. : 80.249.169.1:7779
2012. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, utána már gondolom érteni fgod de ha nem, segitek
2012. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2012. máj. 13. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!