Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akkor most kell internet...

Akkor most kell internet hozzá? (Sims 3)

Figyelt kérdés
A Vár a Színpad frissítése után, már a játék automatikusan kéri hogy jelentkezzünk be az EA fiókunkba.. És múltkor nem volt internet és nem tudtam vele játszani mert kérte, de ugye nem volt internet hozzáférés. Tehát hogyha nem lesz netem akkor nem is tudok játszani a játékkal? :O Mert sajnos elég sokszor elmegy az internet főleg mostanában, és legtöbbször akkor szoktam játszani a Simssel amikor nincs net... Nem lehetne valamivel letiltani hogy ne kérje? Olyan hülyeség volt (szerintem) ez... Persze így nemtudnak azok játszani akiknek esetleg nem eredeti, de azok se akiknek eredeti és épp nincs netkapcsolatuk.. Szóval mégegyszer: Valahogy ellehetne tüntetni ezt, vagy ne is reménykedjek NEM LEHET.? : /

2012. máj. 8. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mért nem csinálod meg az internetet állandóra? (Ha eredeti a játék, ha meg nem akkor nem tudsz vele játszani.)
2012. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sam02 ***** válasza:
A Sims 3 nem függ össze a nettel, ha nincs net nálam simán fut..Mikor behozza a bejelentkezést 2 lehetőség van vagy bejelentkezel vagy tovább folytatod bejelentkezés nélkül..
2012. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem muszáj. Amikor választanám ki a családot akkor.. Az internet meg nemtudom miért nem jó. De amikor meg jelentkeznék be akkor meg ugye nemtudok mert nincs internet kapcsolat. Ugye azért kéri hogy eredeti-e a lemez.. dehát én csak a pipára tudok rámenni(semmi más nincs ott) akkor meg kidob vissza az indítópanelre... Itt egy kép:

[link]


Rámegyek a pipára és kidob... Internet nélkül!

2012. máj. 9. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, nem akarlak lepasszolni hanem úgy értem, hogy nem értem mért csinálja ezt? :OO
2012. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint mi? A sims vagy a net?
2012. máj. 9. 19:23
 6/7 sam02 ***** válasza:
És mint mondtam tényleg nem kell hozzá net csak csupán Crackelni kell..:DD
2012. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
crackeltem minden de így is. : // most azóta nem jó pedig egy csomót kipróbáltam
2012. máj. 28. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!