Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek ha a sims 3 házi...

Mit tegyek ha a sims 3 házi kedvencben torzak az állatok?

Figyelt kérdés
Az állatok szét vannak a játékban esve és így nem élvezetes játszani.Kérlek segítsetek!

2012. máj. 11. 14:51
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nálam is ez a probléma h eltorzultak az állatok...2 különböző állatos kiegészítőt is letölttöttem ill feltelepítettem de ugyanúgy eljött a probléma...kérlek segítsetek!!!! KÖSZI!
2012. jún. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Lunala ***** válasza:
Igen, ez elég gyakori probléma a Sims 3 Házi kedvencekkel. Csak frissíteni kell a videokártya illesztőprogramját. Ha elkülditek nekem privát üzenetben az operációs rendszeretek(nekem pl Win7 x64), és a videokártyátok fajtáját, akkor tudok linket küldeni a legújabb illesztőprogramhoz. Miután azt telepítettétek, minden problémának meg kell szűnnie :)
2012. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Abella Dorina válasza:
Nekem is ez problémám. Laptopon játszom (Win xp )a videokártyám pedig ATI Radeon xpress 200m. Az alapjáték még működött vele, de itt az állatok úgy néznek ki, mint valami robot. :(
2012. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!