Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forza Motorsport 4 vs. Gran...

Forza Motorsport 4 vs. Gran Turismo 5. Szerinted?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb szerinted? a Forza 4 vagy a Gran Turismo 5?

Válaszodat indokold is kérlek, köszi :)



2012. máj. 11. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Utóbbi!
2012. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

GT5.

Egyszerűen jobb a felépítése, sokkal tartalmasabb, jobban támogatott, stb.

Persze lehet valakinek pont a Forza jön be jobban, de úgy vettem észre kevesebben vannak, GT már PS1-2 óta etalon.

2012. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

GT5.

Egyszerűen nekem már a kezdetektől fogva jobban bejön, mint a Forza, pedig nem vagyok előítéletes.

2012. máj. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

én arra a kijelentésre, miszerint a GT5 jobban támogatott annyit reagálnék, hogy ha tényleg ennyire a tenyerükön hordozzák a sonynál a játékot, akkor miért adták ki úgy ezt, hogy az autók 80% nak volt csak cockpit nézete amit reálisan lemodelleztek, és miért egy patchel pótolták, és nem a valósághoz megfelelő mintázattal, hanem egy fejlesztők által megálmodott mintával?


Én megmondom őszintén, a Forza4 ben az autóhangok teljesen levettek a lábamról... egy 96-os Dodge Charger feltuningolva olyan szinten zenél a fülemnek (a játékban), hogy nem is kell zene, és órákig eltudnék vele autókázni :) De persze a Forzában minden autónak a személygépkocsiknál megszokott váltó van, ami ugye nem igaz, mert pl az Audi r8 nak a kormányon van a váltója.

Mindkettő remek játék, de az autóhangok miatt inkább a forzát választanám, de kíváncsi vagyok további emberek véleményére is ^^

2012. máj. 12. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző:


annak valószínűleg pénzügyi okai voltak, de folyamatosan bővül a lista patch formájában, és amit érdemes megjegyezni, hogy INGYENES patch formájában.

Millió javítás, rengeteg Seasonal Event meg különböző "speciális" verseny, a felhasználók javaslatait ténylegesen figyelembe veszik, stb.

Ehhez nem fér vita, támogatottságba nem csak a Forza-t, de minden más játékot ver.


A többi már elég szubjektív, ha valakinek X játék jön be akkor játsszon azzal, ízlések és pofonok, egyértelmű, hogy nem jöhet be mindenkinek ugyanaz a játék.

2012. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 KisGipszes válasza:

Sziasztok

Nem volt szerencsém sajnos a forza 4 hez mert Ps es vagyok kipróbálnám abból a szempontból mert azt halottam hogy a csomagolás és a hatások azok tényleg élvezetesek viszont a fizikai hatások amikre általában egy szimulátornak épülni kell nem a legjobbak megjegyzem ezt csak halottam. Viszont a Gt5 ben egy olyan szimulátor élmény van a rendelkezésünkre bocsátva, hogy ha beülsz a valódi autódba új dolgokat fedezel fel az életben lévő vezetésed közben. Én tényleg elkezdtem szakirodalmakat bujni ahhoz hogy a szimulátorban a pályákhoz való legjobb beállításokat tudjam konfigurálni az autókon és tényleg jelentősek. pl hogy gyorsít ki egy bevett kanyar után hogy fekszik bele az ívbe az autó mennyire lényeges figyelembe venni hogy a pályán a magas seesség vagy a legjobb gyorsulás ami számit a gumik tapadása a diffik áttétele apróbb változtatásoknál is jelentősen változika a vezetési élmény szóval mint, ahogy a Gt alcime is utal rá Real driving Simulator és Én ezt a véleményt maximálisan elismerem:)

Üdv

2012. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát a forza4 ben olyan az autó, mintha jégből lenne a pálya... a lassabb autóknál szinte mindegyiknél, amikor kanyarodsz csúszik jobbra balra a kocsi, a fékezést meg ne is mondjam mekkora szar :/ vagy 20 métert kell fékezni hogy betudd venni a kanyart :( forma1 2011 után kellett ezekre rájönni, de ettől függetlenül jó játék a forza4, a 3 ban jobb az irányítás, de a 4 ben jobbak a kocsihangok meg grafika
2012. jún. 10. 00:51
 8/10 KisGipszes válasza:
A Gran Turismo ban is fenáll ez a hosszú féktávos dolog rá kell érezni arra, hogy hogyan lehet az ideálisabb iveket megkeresni amúgy az elején nem szégyen a driving line nal gyakorolni figyeld a csikot és a szinének a változását a fékutakon; és meg fogod találni a legrövidebb fékutakat és leggyorsabb fordulókat amúgy sokat segithetsz aerodinamikailag ezeken pl a leszoritó erő segiti a tapadást a minél softosabb gumik is - bár ezek hamar lezabálodnak a kocsiról - , segithet a suspension beállítás minél jobban ültesd le aszfalton és a kerekek dőlés szögén is állíts ezzel is segited a tapadást. Meg kell tanulni hogy a kanyar ivek nek pont az a lényege sokkal jobban felgyorsul ezáltal hiába tűnne rövidebbnek ha levágod a kanyart mégis több időt vesztessz mert nincs meg a szükséges sebbesség szóval adj nekik:)
2012. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 KisGipszes válasza:
Amugy még valami töltsd le a GT5 APEX exlusive magazinet ott nagyon sok hasznos info van ez egy collectors editionhoz kiadott kis könyv volt a gT 5 höz benne vannak a kanyar fajták milyen hajtású autó hogy viselkedik milyen aszfaltra milyen gumik sztem a Forza 4 hez is nyújt segitséget. Néztem videokat róla és a tunning setup is majdhogynem teljesen megegyezik a Gt 5 össel
2012. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
igen ám de azt is figyelembe kell venni hogy a forza 4 XBOX 360-on kinectel is játszható ez oda vágja a sony gran turizmo-t!!!
2013. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!