Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » COD MW3 VS BATTLEFIELD 3...

COD MW3 VS BATTLEFIELD 3 melyikkel kezdjek először?

Figyelt kérdés
mind a kettővel szeretnék játszani csak nemtudom melyiket vegyem meg először.kettőt egyszerre meg nem szeretnék.

2012. máj. 12. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha van mindkettőre pénzed, akkor vedd meg mindkettőt!


Ha csak az egyikre, akkor BF 3


De ne érts félre, a codot is nagyon szeretem, de BF jobb.

2012. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hátha ha spórolni akarsz, akkor vedd meg a BF3-at, utána a COD már úgysem fog érdekelni.
2012. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat akkor a BF3 lesz:)
2012. máj. 12. 10:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen BF3 jó a tankok repülők miatt meg ilyenek miatt de nagyon sok camper van ott illetve ölés nagyon nehéz nekem mind kettő megvan de én a cod-ot jobban élvezem mivel nem egy tár kell ahoz hogy kinyird illetve eltaláld az ellenséget.De ha szeretsz éegységekel menni a BF3-at ajánlom ha inkább maga a lövöldözés ink a cod.
2012. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

BF3-ban egyáltalán nincs sok camper, az meg, hogy "nehéz az ölés", ha béna vagy és nem tudsz célozni persze.

Normál módban 4-5 golyóval le lehet szedni bárkit, hardcore-ban 2-3-mal...

2012. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
bf3 szerintem
2012. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyü csak vagy hádba szednek és 2 millió camper van.Azért nem könnyü ölni mert felhord a fegyver vagy is a legtöbb.De végülis nagy egyszerű a játék camper-kel meg ha hádba szedneks és még a fegyverek is felhordnak így végülis easy játék...
2012. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Te értelmes magyar mondatokat is tudsz írni amúgy?

Mi a rosseb az, hogy hádba szednek?

És persze, hogy "felhord" a fegyver, ezt hívják recoil-nak, úgy működik a játék, mint a valódi fegyverek, emellett van a golyóknak sebessége is, így idő kell míg elér a célponthoz ráadásul közben a gravitáció miatt a magasságából is veszít, ezeket mind kompenzálni kell, pont ettől fényévekkel jobb benne a fegyverkezelés, mint a CODban...

De mint írtam, akik bénák célozni azok általában valóban COD-oznak.

2012. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előző:


Én egyaránt szeretem a BF-t és a codot is. Szerintem mindkettő nagyon jó játék.

2012. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én tudok játszani te láma csak a legtöbb kis balek nem konyit ezekhez ezért ajánlom inkább a codot...
2012. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!