Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha letöröltem a Sims2-őt...

Basa Baldvin Bence kérdése:

Ha letöröltem a Sims2-őt miért nem tudom elindítani?

Figyelt kérdés

Régebbben majd hogynem megvolt a Sims2-ő meg egy csomó kiegészítő.Egyszer le kellett törölnöm őket.Most újra szeretnék vele játszani azt írja ki hogy indítsam el azt a kiegészítőt ami nincs fönt a gépemen.

Hallottam olyanról hogy valahol marad egy mappa amitől nem indulnak el a kiegészítők.Ha valaki tudja hogy melyik az a mappa és hogy hol van írja le!


2012. máj. 12. 11:18
 1/1 Sophie94 válasza:

Szia!

Nem mindig ugyanaz a mappa marad, ezt nem lehet törvénybe foglalni. De megtudod keresni, ha a Startban, a keresőben beírod h sims2 és az összeset kihozza, ami esetleg rajta maradt. Ha nem uninstalláltad, hanem csak a mappákat törölted ki, akkor az életbe nem fog működni. Azok a mappák, amik esetleg megmaradtak nem lesznek törölhetőek. Egyébként a játék mindig csak azzal a kiegészítővel indul el, amit legutóbb adtak ki. Persze, ezt te tudod, hogy neked melyik van meg.

2012. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!