Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami jó játékot tudtok mondani?

Valami jó játékot tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon unatkozom es kéne valami jófele játék h ne unatkozzak. Ha lehet a gepigenye se legyen a legnagyobb mert nem olyan jo a gepem. Ha az lenne tudnek jatszani par jatekkall.(am csak a procival a baj az h egy magos)
2012. máj. 12. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát letöltést nem tudok ajánlani, de a gépen van egy pár játék. Többek között kártya játékok. Én is szoktam rajta játszani. Persze ott van mellette több ezer online játék. Azok közt is van jó. De ha mindenképp letölteni akarsz, akkor töltsd le a Legyen Ön is milliomost! Az talán rá fér a gépedre :)


[link]


Csak kattints a Letöltés gombra. Nekem sikerült.

Remélem tudtam segíteni!

2012. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Medal of Honor sorozat első 3 része,Call of Duty 1,2,

Talán Hard To Be A God,Mount&Blade,Akkor ha online játszanál:Heroes of Newerth.League Of Legends,Stratégiának:Rome total war,Might and Magic sorozat valamelyik része.Most kapásból csak ennyi jutottt eszembe.

2012. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 carbon98 válasza:
pl: minecraft,world of warcraft,prototype,
2013. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
pl: brothers in arms hell's highway,far cry 3,
2013. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!