Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani nekem Mass...

Tudtok mondani nekem Mass effect 2-hez hasonló játékot?

Figyelt kérdés

A Hasonlóság alatt azt értem, hogy ilyen lövöldözős játék, csak nem fps hanem ha jól tudom ilyen "TPS" játék.


Ami fontos hogy ne az űrbe, és ne a jövőbe játszódjon ha lehet, és hogy legyen hozzá magyarosítás.


Újabb játékokra gondoltam, gépigény mindegy.


előre is köszi


2012. máj. 12. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Mafia, Mafia 2, Saint's Row The Third, GTA IV, Lost Planet 2, Resident Evil sorozat.


Így kapásból ezek jutnak eszembe de ezekből úgy tudom csak a GTA IV-nek van magyarítása, bár nem tudom...ha megnézed neten, vagy rágoogle-zol akkor biztos ad még ki játékokat amikre ugyonígy keresel magyarítást.

2012. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Mass Effect 2 RPG, ahhoz hasonló játékokat már írtam egy másik kérdésnél de leírom ide is:

Dragon Age: Origins (ez hasonlít a legjobban, mert ez is Bioware játék)

The Elder Scrolls IV: Oblivion(bár ez nem olyan új)

Venetica

Borderlands

2012. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van ott azért egy honosított Witcher 2 Assassins of the king

is. Grafikailag és játékélményben is olyat nyújt amilyet nem sokat látni mostanában. Feleletválasztós párbeszédekkel van azis megoldva mint a mass effect, csak ez 12-as években játszódik varázslat meg mágia meg boszorkányégetés meg minden.

2012. júl. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* 1200 évek :)
2012. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!