Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az új Xbox 360 Slim [250 Gb]...

Az új Xbox 360 Slim [250 Gb] időtálló-e?

Figyelt kérdés
2012.03.30-ától az Xbox 360 Slim tulajdonosa vagyok. A konzolra nagyon vigyázok és a tanácsoknak megfelelően használom. Indítás után 5 percet várok, majd utána játszok vele 2-3 de volt már olyan, hogy 4 órát is. Majd miután kijátszottam magam, várok 20 percet és utána kapcsolom ki a konzolt.

2012. máj. 12. 20:04
 1/6 Fazekas Krisztián válasza:
Én is ennyire vigyázok a konzolomra,de nem kell eltúlozni,mert ezek a slimek nagyon strapabírók hiszen itt már szinte minden jobban van tervezve...Szerintem játék után elég egy 5-8percet hagyni a dashboard-ban... (nem tudom,hogy azért játszol vele 3-4 órákat mert az igényeid úgy tartják vagy azért mert félted a slim-et...) Ha az utóbbi akkor egész nyugodtan nyomhatod tovább a játékot,bár szerintem ez a 4-óra ideális..(De nem árt neki a több játék idő).. :) Amúgy hol tartod?
2012. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fazekas Krisztián válasza:
Ha így vigyázol a gépre biztosan nagyon hosszú életű lesz.... (bár ki tudja). :)
2012. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én a tv mellett tartom,nyitott helyen. Így hűti a gépet.
2012. máj. 13. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:

igazából teljesen felesleges, hogy az igazat megmondjam.néhány ok:

-Miután kikapcsolod az xbox-odat, ő direkt úgy van tervezve, hogy még megy egy kicsit, esetleg tölti a játékodat titokban, evvel elősegitvén magának a lehülést.

-Igazából egy konzol élettartamába nem tartozik bele, milyen hamar melegszik fel...

-A játékidő nekem eddig xboxon megállás nélkül 8 óra volt, és ugye még mindig semmi probléma vele.

-Ahogy olvastam, nyitott helyen tartod, igy a hűtés igazán ki lesz használva.


^

|

|

ezekből itélve te egy jó érzésű xbox tulajdonos vagy, szerintem az xboxod neméppen a 3led-ben fog hibát szenvedni.

2012. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 14. 19:43
 6/6 anonim válasza:
Mikor az assasins creed megtetszett vagy 6-7 orát is játszottam ezek a slimek jól birják :D
2012. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!