Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Steam nem enged játékokat...

A Steam nem enged játékokat felrakni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megvettem régebben (kb.2 év) az Orange Boxot felraktam a steamen jó volt azóta 2-szer újra lett telepítve a gépem és most valmiért nem csak az Orange Boxot hanem semmi mást nem enged felrakni, ha rámegyek arra hogy telepítés a rendelkezésre álló lemezterület 0mb pedig van rajta több mint 80gb (azon a meghajtón amin a steam is van). Ilyenkor mi a teendő?
2012. máj. 13. 00:41
 1/4 Darkstreet válasza:
Vágd ki a gépet az ablakon!
2012. máj. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg vedd meg a játékot!

Csak mert tört játékot daemonon nem enged a saját cserélhető lemezre felrakni, attól még nem kell eredetinek álcázni, hogy a steam nem engedi -.-

2012. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mysterion1g ***** válasza:

Bodor Tomi: Kiemelném neked a "Megvettem" szót az elején.


Válasz: Nos, az hogy 0 MB szabad helyet ír több dologra utalhat. Az első amit megkéne nézned az az hogy van-e bármilyen NEM az angol ABCben megtalálható karakter, betü, a Steam címében (Pl.: C:/Ádám/Program Files/Steam )


Ebben az esetben az "Ádám" Á betüje lenne a probléma, ami össze zavarja a steamet és úgy érzékelné hogy nincs szabad hely. Ez egy ismertebb bug a nem angol karakter, és mivel gondolom használsz magyar karaktereket is, ez egy elképzelhető probléma. Ha ez lenne, akkor telepítsd fel a Steamet egy olyan helyre ahol csak angol karakterek vannak a nevében a mappáknak.


Ha nem ez a baj, akkor szolj és utánanézek.

2012. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mysterion1g kösz szépen tényleg működött má vagy fél éve nem tudtam használni a steames játékaimat és most jó
2012. máj. 15. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!