Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a gta samp-t...

Letöltöttem a gta samp-t utána mit kell hogy játszani tudjak, mert mikor belépek 1 szerverre ami nem privát mindig ilyen dokkot mutat, de nem megy sehova, meg tesóm fél, hogy hozzák majd a csekket, tehát mit kell a samp letöltése után?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmitől nem kell félni. Ha valami fizetős lenne, akkor addig nem használhatná senki amíg nem fizetett. Utólagos fizetés vagy számonkérés nem létezik, nem is tudnák bizonyítani, és behajtani azt senkin (hova vinnék a csekket, kinek a nevére, mi alapján?). Ezért ha valamit használni tudsz, azt ingyen teszed. Ha fizetni kellene, nem engedne tovább egy ponton.


A játék használata csak annyi lenne, hogy a letöltött klienst elindítva szervert keresel, majd csatlakozol rá. Onnantól kezdve minden utasítás a képernyőn megjelenik.

2012. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, az volt a probléma h rossz nevet válastottam ki, csak nem tudok angolul, mert ez 1 angol szerver volt.
2012. máj. 16. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!