Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az emberek MIÉRT, miért,...

Az emberek MIÉRT, miért, miért vannak ennyire megőrölve a MineCraft-ért?

Figyelt kérdés
Minden rosszindulat nélkül: MIÉRT, de tényleg, egyszerűen nem fogom fel, hogy ennyire ..... játékért MIÉRT vannak ILYEN NAGYON meghalva az emberek!

2012. máj. 15. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert élvezik. A válasz ilyen egyszerű. Miért szeretem a sört? Mert jó. Mások szerint meg nem. Ennyi.
2012. máj. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Az meg mi? Hadd legyek én is megőrülve. ☺
2012. máj. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az emberek megőrlik magukat, hogy játszhassanak? Beteg.
2012. máj. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

XD


amúgy nekem nem jött be, bár én úgy en bloc utálom a játékokat

2012. máj. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne kerteljen Pista bá, mondja csak ki.
2012. máj. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

REMÉLEM ELOLVASOD ANNAK ELLENÉRE, HOGY EGY KICSIT HOSSZÚT ÍRTAM.


Hogy miért?

Mert bármit meg lehet csináli benne, és a játéknak csak a TE kreatiíitásod szab határt.


1. Bármit épthetsz!

- Rengeteg anyagból (fa, kő, színezhető gyapjú, tégla, föld, homok; de ezek még csak a legalapabbak, van pl. gyémántblokk, obszidián (ez egyfajta fekete kőzet)).

- Könnyű összehozni bármit, mert csak a blokkokat (kockákat) kell egymásra tenni.


2. Kalandozhatsz!

- Survival módban túl kell élned az éjszakát, ugyanis százával jönnek létre (spawnolnak) a mobok/szörnyek.

- Új tájakat fedezhetsz föl egy végtelen* nagy, véletlenszerűen generált pályán! (pl. Mező, erdő, sivatag, esőerdő, tajga, tundra, óceán, lápvidék; és elmehetsz a "pokolba" is, ahová portált kell építeni, hogy belépj!)

- Te gyárthatod a saját tárgyaidat, amivel még több nyersanyagot és tárgyat érhetsz el. (pl. Fabotból és kőböl tudsz csákányt gyártani, azzal vasat bányászni, és mondjuk sínrendszert építeni, vagy vaspáncélt csinálni.)


3. Mások által készített pályákon (custom map-eken) is tudsz kalandozni!


4. (A LEGJOBB) Hatalmas elektromos szerkezeteket tudsz építeni egy különleges fellelhető nyersanyaggal, a vöröskővel, és akár vezetékek sokaságából egy hatalmas számológépet is létre tudsz hozni. (Már nem egy ember készített saját működő számológépet.)


Szóval ez, és még több a Minecraft. És mindez összeségében azért is jó, mert könnyű; és egyszerűen kockákból (blokkokból), de gyönyörű táj épül föl egy VÉGTELEN* világban!


*Végtelen világ: Miközben haladsz a világban, folyamatosan generálja a játék az újabb és újabb tájakat.

2012. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"VÉGTELEN* világban"


ez egyben hátránya is az ilyen játékoknak, ha beszippantja az embert, főleg fiatalon, tanulás helyett

2012. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utálom az ilyen kérdéseket. PRÓBÁLD KI ÉS MEGTUDOD már ha van némi skilled a játékokban mert aki ezt a játékot próbálja ki életében először annak lehet nem tetszik. csatlakoznék az utolsó előtti válaszolóhoz. hogy KORLÁTLAN A JÁTÉK. ha meguntad a multit meg az építést játszhatsz több 1000 kalandmappokon,és mások által csinált pályákon. van hozzá sok mod is ami mégjobbá teszi. na meg a texture pack-ok. nincs igaza az előttem szólónak. nem mindenkit szippantanak be a játékok... meg nem fog a sok millió CoD-os meg GTA fan lövöldözni mert akkor már egy agymosott gamer hadsereg jött volna létre xD

én 1 éve MC-zek, elkezdtem a WoW-ot is, CoD MW3-on is játszok és engem nem tudnak függővé tenni. és tartom a 4-es,5-ös jegyeket. az viszont más hogy szabadidőmben nem csinálok mást mint "gamelek" meg youtube-on nézek játékokról videókat de annak már más oka van...

2012. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2012. máj. 15. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!