Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen patch-et használjak...

Milyen patch-et használjak Tomb Raider- Angel Of Darkness-hez hogy működjenek a mentések és utána ne lépjen ki folyton?

Figyelt kérdés
Fent volt a v42;v49;v52 patch egyszerre, Bio-háznál kidobott ha Esc-et nyomtam, ettől a résztől nem tudok menteni. Próbáltam már, hogy csak v52 volt fent, v52-es mentés nem működik. Hiába próbálom ki a patch-eket egyszerre vagy külön-külön semmi nem jó, patch nélküli mentett fájlt meg az ég világon sehol nem találok. Viszon már a játék 3/4nél járok, borzasztó belegondolni hogy előről kezdjem, főleg hogy nem tudom, hogy ezúttal nem kezdi el ugyanúgy a bajokat. Akik játszottak vele, ismerik, könyörgöm segítsetek!
2012. máj. 15. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
én sokszor végigjátszottam és régen nem volt baj vele. van egyöö mijaz.. tombraiderchronicles.com-on egy ilyen "tombraider on vista" és win7 progi azzal hátha jó én is abban reménykedek mert nemsoká odaérek és nagyon nincs kedvem ott abbahagyni
2012. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja ha a patchet felrakod akkor szar lesz az egész. én is felraktam az 52est és kidob asztalra, 49essel jó
2012. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!