Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 - Forrásrejtek: Hol...

Sims 3 - Forrásrejtek: Hol találom meg Hidden Springs városában a fiatalító forrást, amit amúgyképp meg lehet vásárolni vásárlásmódban?

Figyelt kérdés
Továbbá nem ide tartozik, de a legénybúcsúk/leánybúcsúk hogyan zajlanak le? :)
2012. máj. 16. 07:24
 1/2 anonim válasza:
szia! a legénybúcsú leánybúcsú nem egy nagy durranás, én egyszer csináltam csak. rendesen csinálsz egy bulit, legény/leánybúcsú névvel (telefon, buli rendezése stb) és meghívsz embereket, el fognak jönni, jön egy pasi aki táncol majd.. hát én többet vártam tőle. az eljegyzés után lehet rendezni ilyen bulit azthiszem:)
2012. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szerintem valami kóddal lehet a vásárlás módban olyat csinálni. De amúgy már a sima sims 3ban lehetett ilyen fura bört csinlálni és nincs varázs erejük csak oltani tudnai.
2012. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!