Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani jó autós...

Tudnátok mondani jó autós játékot, amiért megéri jobb kormányt venni?

Figyelt kérdés

LEhet, hogy félre érthető, tehát nincs kormányom csak most TDU-ezem és megtetszett, ezért elgondolkodtam egy kormány vásárlásán, nézegettem a driving force gt-ket, de nem tudom, hogy milyen játék tudná kihasználni. Jah és PC-re kéne.

Köszi


2012. máj. 16. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyan játékot válassz, ami szimulátor jellegű és valósághoz közeli fizikája van, szóval ne az arcade-os need for speed sorozatra gondolj. Ajánlom a Simbin játékait, a Race sorozatot, a legjobb talán a Race07, mostanában kiegészítők is jelennek meg hozzá. A legújabb játékuk a Race Injection.
2012. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, majd megnézem.

Valaki tud még tippeket adni?

2012. máj. 16. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Ned for Speed The Run.. Tdu2 Nfs Shift2 am csak a nfs hez való kormány ahoz jó csak (I) xd
2012. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó elfelejtette leírni hogy amiket felsorolt azok kerüljük el, arcade sz.rok 5 éves gyerekeknek billentyűzetről "tolásra". Én az iracinget ajánlom, magasan a legjobb, az online részéhez sincs fogható, hátránya az ára, mert havidíjas, igaz vannak promo kódok. Még jó az rfactor2, race 07, gtr2 a teljesség igénye nélkül.

Need for speed és Codemasters által készített játékok kerülendők!

2013. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!