Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xboxon nehéz FPS játékkal...

Xboxon nehéz FPS játékkal játszani?

Figyelt kérdés
Még nem volt Xbox-om most tervezek egyet megvásárolni.És Pl: nehéz lenne megszokni az irányítást(lövést) Fps játékoknál,mint például Battlefield3,Crysis 2.Karral is élvezhetők ezek a játékok.Előre is THX ;)

2012. máj. 16. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha még nem volt kontroller a kezedben, néhány óra után úgy is bele lehet szokni. Auto Aim a tanulás alatt lehet bekapcsolva, de ha már belejöttél érdemes kikapcsolni. Az analóg karok miatt sok dolgot sokkal jobban meg tudnak oldani, mint ahogy egérrel+billentyűzettel lehet.
2012. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Bár nekem semmilyen konzolom nincsen, de az FPS-ekben rendre szokott rajtuk Auto-aim lenni, ami segíti a célzást. Mindenesetre szerintem az FPS játékok PC-n az igaziak.
2012. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csbt válasza:
Eleinte nekem sem ment könnyen, de 1-2 óra alatt nagyon bele lehet jönni.
2012. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha eddig pc-én játszottál kicsit furcsa lesz de meg lehet szokni.
2012. máj. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
amikor először játszottam xboxon call of duty modern warfare 2őt akkor 2-3 óra után vertem a haverokat akik évek óta xboxoznak :D /a tudás nem veszik el csak az irányítás más kicsit :) /
2012. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!