Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb játék fejlesztő cég?

Figyelt kérdés

Amelyik főleg multiplayer játékokat ad ki PC-re.

ÉS pls valami indoklást is !


Szvsz: Blizzard !

Indok: Nem csúcsgrafikás játékokat adnak ki hanem olyat aminek évek múlva is játszanak (Lásd Diablo 1-2!) + Öves a "játéktörténelem" legtöbb pénzt hozó játéka (World of Warcraft)


2012. máj. 16. 22:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nekem az Ncsonft játékok jöttek be a legjobban. A grafikájuk a helyén van (Aion), és történetben is nagyon ott vannak, talán a legjobb története az egész világon a Lineage 2nek van. Ezek mellett nagyon jó játékélményt is nyújt szerintem.
2012. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Valve

Bllizard

2012. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hátha multi akkor DICE.Mindig fejlesztenek valamit ami nagyon ütős és látszik a munkájukon hogy dolgoztak rajta.
2012. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Dice-t énis istenítem a BF3-ért :D

Ncsoft oké szép meg jó aion , cska aion is oylan mitn a pwi széép igen , csak unalmas.. fejlődés uncsi , alig van magyar , ha van is 1 normál guild nincs ..(lineage-ra nem vonatkozik)


Valve is jó a cs sorozatok miatt :D

2012. máj. 16. 23:04
 5/15 anonim ***** válasza:

Régen szerettem a Blizzardot, még a Warcraft3-as, Starcraft-os időkben, akkor még tényleg jók voltak.


Most a kedvencem a THQ, a Warhammer40k rts-ei miatt.

2012. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bioware az epikus RPG-i miatt, bár ez nem túlzottan az MMO világa, de attól függetlenül mindenképp ők.
2012. máj. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bár a Blizzard hegemóniája miatt nem igazán van más autonóm fejlesztő cég, akik érdemben felvehetik velük a versenyt, és ezért lehet mondani, hogy a sima kampány játékok világában nagyobb verseny van az életben maradásért, és azok akiknek a nevére emlékszik valaki, már önmagukban megérdemlik hogy létjogosultságuk legyen a mai világban. Az MMO-knál nem lehet megdönteni az egyeduralmat.
2012. máj. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Valve
2012. máj. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát nekem a Rockstar Games
2012. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem is a rockstar! akárhogy is nézzük, nekik az összes játékuk minőségi! mind történetileg, mind grafikailag!
2012. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!