Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 vámpír kérdések?

Sims 3 vámpír kérdések?

Figyelt kérdés

1:Ha vámpír gyerekem születik akkor öregedni fog ?

2:Ha vámpírral túl sokáig a napon vagyok elveszíthetem az erejét ?

3:A vámpírok hogy lehetnek újra halandó simek ?

Köszi a válaszokat :)



2012. máj. 17. 17:07
 1/5 anonim válasza:
95%

1: Gyerek korában nem lesz teljesen vámpír, ha felnőtt lesz, átalakul, de tovább fog öregedni.

2: Ha sokáig van vele a napon, akkor megég és kap egy rossz hangulatjelzőt, de ha tényleg túl sokáig vagy vele a napon, akkor meg is halhat.

3: Azt hiszem, van valami gyümölcs, vagy ilyesmi, amit ha megesznek, újra halandók lehetnek, de még nem próbáltam.

2012. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ment a zöld bütyök :)
2012. máj. 17. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából legegyszerűbben úgy lehet belőle halandó, hogy megveszel valami löttyöt a tudományos laborban, és megitatod vele.
2012. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aham. Valami antivampimir vagy nem tom mi a neve annak a löttynek. Viszont, ha a vámpírodnak gyerekei születnek az előny, mert a vámpírgyerekek rekord sebességgel tanulnak jártasságokat. Nekem egyszer volt egy olyan vámpírgyereksimem aki minden jártasságot végig vitt:) Igaz, azok után már kicsit uncsi, mert jóformán tökéletes lett már tinédzserként:):)
2012. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. kérdésedre a válasz:

igen, el lehet veszíteni az erejét, szép lassan.

2012. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!