Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SA-MP felbontás hiba?

SA-MP felbontás hiba?

Figyelt kérdés

most van egy hete meg az uj gépem,win7 van rajta,a videókártyyát csak áttettem,a videókártyám neve:Geforce FX5200,tudom hogy nem a legjobb,éppen ezért kérdezem:

amikor a SA-MP be vagy a san andreas ba belépek,kérdezi hogy mien felbontáson játszak,a videókártyám felbontása 1440x900,ezen a játék akadozik,az alap 1024x768 fullscreen en nem,de viszont a kép vibrál és bevillog párszor ien zöld háttér,mint a mátrixban xD,viszont ezen nem akadozik,csak sokszor csinálja ezt,elkékül a táj meg minden.Szóval az lenne a kérdésem hogy:Mit csináljak vele hogy jó legyen,és menjen,ne akadozzon 1440x900 on?


mert azon tiszta a kép is meg szép,csak ott is vibrál

mit csináljak hogy jó legyen?



2012. máj. 17. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet még ott pár dolgot beállítani csak fejből nem tudom :/


Legfeljebb letölthetsz a video kártyádhoz valamilyen frissítést(ha van) vagy veszel egy másikat


Egyébként megjegyezném hogy szinte biztos hogy XP-n normálisan futna mert annak nem annyira nagy a hardver igénye,nem tudom miért vált át mindneki Windows 7-re.Nem éri meg

2012. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én nem akartam win7 et,nem én raktam rá :(


de ha valami eszedbe jutna légyszi szólj

2012. máj. 18. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!