Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol vannak a legjobb online...

Hol vannak a legjobb online póker freerollok? (csak a nyíltak)

Figyelt kérdés

Tudtok olyan online pókertermeket mondani, amiknél sok freeroll van vagy magas az összdíjazása? De ne legyen semmihez sem kötve az indulás. Gondolok itt arra, hogy például valamennyi hűség pont (amit ugye pénzes játékkal lehet szerezni) vagy befizetés kell hozzá...

Olyat keresek, ahova beregisztrálok, és indulatok is a freerollon. Írjátok azt is, hogy a teremben milyen időközönként vannak és az össdíjazást is.

Köszönöm



2012. máj. 18. 11:42
 1/1 anonim válasza:
engem is ez a kérdés foglalkoztat a napokban ,mert az oldalon ahol eddig voltam meg szünt a freeroll.. talán még a pokerstars.engem is érdekelne ezenkivül melyik oldalon lehetne még freeroll ,pedig biztos van
2014. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!