Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Felelsz v. Mersz? (beválalósak...

Felelsz v. Mersz? (beválalósak vagyunk lányok, fiúk) Ötletek?

Figyelt kérdés

Hali!

Ötletek kellenének Felelsz vagy Merszhez!

Amit tudnotok kell:


Játékosok:2 fiú 2 lány (de nem mindig jön mindenki)

Helyszín:utca,szoba

Kor:11-14 között


Főleg feladatok kellenének!

Léci csak az írjon aki válaszol is!



2012. máj. 18. 21:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
51%

Felelsz:milyen alsonemud van?

Mersz:bizonyitsd be!:P

2012. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem gruppen szexeljetek. Épp itt az ideje 11 évesen.



Idióta vagy? Bevállalósak? Nem bántani akarlak,de ennyi idősen inkább a "nem bevállalós" formában játsszátok...

2012. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én 13 vagyok csak szólok de játszanak kissebek is.

Amúgy meg a 11 évest elírtam 12 akartam.De a 12 éves fiú aki van olyan beválalós volt hogy az utcán táncolva levette a felsőjét de persze vissza vette és akkor nem volt az után senki!

De a maximum mondom:


Lány a fiú ölébe ül.

Fiú szájara/arcra puszit ad egy lánynak.


Én mennék tovább de nem akarom hogy a 12 évesek megijedjenek.

2012. máj. 19. 08:20
 4/12 A kérdező kommentje:
Léci próbáljatok olyat írni amit 12-13-14 évesek is megcsinálhatnak!Köszi!
2012. máj. 19. 08:22
 5/12 A kérdező kommentje:

Na ötletek?Nagyon kellenek táborba is megyünk!

A maximum a csajoknál általában:


Egy fiú ölébe ülni.



A fiúknál:


Megcsókólni egy lányt. (Azért ez elég durva mert a csajok sose engedik hogy megcsókólják őket játékközbe.De mondjuk nem értem miért akkor már legalább párnán vagy papíron keresztül.Vagy egy másik szóbába)Nem?


Amit edig lejegyeztem:


A fiúk kiruzsoznak egy lányt akinek be van kötve a szeme de ez csapatba szokás:A fiúk lányok külön vannak és cetliket huzunk.Tehát együtt csinálnak mindent!


Edigiek:


Minden lányt kiruzsoz egy fiú akár hogy de 1 perc alatt!

A lányok bele ülnek egy fiú őlébe vagyis minden lánynak jut egy fiú.

A fiúk a nekik legjobban tetsző lányt megcsókolják max 5 másodperces csók.

Összekötözünk egy lányt meg egy fiú és míg nem adnak egymásnak egy szimpla puszit nem szedjük szét őket!

Levenni mindenkinek egy ruha darabot (durvitás a fiúk mondják meg a lányoknak hogy mit vegyenek le a lányok a fiúknak)


Ennyit tudok de ez nem lesz elég ezt sokáig játszuk!


Még legalább 5 ötletet!

2012. máj. 19. 20:43
 6/12 anonim válasza:
92%

Hali!


Mi is szoktunk játszani ilyen játékot (14 évesek f-l vegyesen). Pl.:


Egyszerűbbek:

Cserélj egy ruhadarabot a melletted ülővel! A többiek mondják meg mit és előttük cseréljetek!

Viseld alsóneműdet ruhádon kívül! Másik szobában öltözhetsz.

Cserélj pólót (felsőt) a melletted ülővel a többiek előtt!

Vedd le bugyid/alsónadrágod (másik szobában) és tedd be a mélyhűtő szekrénybe 10 percre, majd vedd fel!

Készíts magadnak WC papírból felsőt és viseld a játék végéig! Másik szobában öltözhetsz.


Durvábbak:

Gombold ki az összes gombot ruháidon és játssz így két körön át v húzz le minden zipzárt ruháidon és játssz így két körön át!

Válassz ki egyet ellenkező nemű játékostársaid közül. Menjetek egy üres szobába. Te csukd be a szemed. Társad vetkőztessen le alsóneműre. Segíts neki, de ne nyisd ki a szemed! Ha mégis kinyitod, társad az alsóneműdet is leveheti. Amikor végeztetek, öltözz fel és menjetek vissza a többiekhez!

A dobókockával dobott számnak megfelelő számú ruhadarabot vegyél le magadról (cipő, zokni párban számít egynek)!

Zuhanyozz le társaid előtt fehérneműben!


Szupi durva:

Egy üres szobában vetkőzz meztelenre, majd add ki ruháidat társaidnak! Ők elrejtik azokat különböző helyekre abban a szobában, ahol játszotok. Ők menjenek ki a szobából mindannyian. Neked két perced van rá, hogy megtaláld ruháid. A megtaláltakat felveheted.


Van még, de így is több, ,mint 5 :)

2012. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Még aki tud az adjon léci feladatokat!

Olyan is kéne amit utcán is meglehet csinálni meg suliba!De olyan ngyon kell főleg hogy honlap eljön 2 fiú mindketten mindent megmernek meg 2 lány az egyik én vagyok a másik a barátnőm mi is majd nem mindig merünk!Tehát olyan brutál feladat kéne utcára meg suliba is amit nem mernek megtenni vagy olyan amti megtesznek de mi röhöghetünk rajtuk!

2012. máj. 22. 18:32
 8/12 anonim válasza:
100%

Hali


Nemtom mi számít nektek brutál durvának :S?


Sztem ezekben van :):

Tedd mindkét kezed a vécébe, mejd valaki húzza le a WC-t!

A következő szünetben, ha fiú vagy a lány, ha lány vagy a fiú WC-ben pisilj.

Vetkőzz le bugyira/alsónadrágra szünetben az osztályteremben!

Viseld a ruháidat fordított sorrendben a következő órán! :) Tehát bugyi/boxer nadrágon kívül, cicifix polón. :)

Cseréljetek ruhát, vagy csak felsőt (fiú-lány) és legyek úgy a következő órán!

Vetkőzz le fehérneműre! Társaid összeszedik ruhadarabjaidat, kiviszi a házból/lakásból/sulibó és tetszés szerint szétszórják őket. Egyik ruhadarab sem lehet a ház/lakás/suli ajtajától 10 lépésnél közelebb és 20 lépésnél távolabb.

Sztem szupi durva az előző pucéron. :) (Mi este csináltuk.)

Viseld bugyidat hajpántként a suliban/utcán!

Bugyiban/alsónaciban menj be, ha lány vagy a fiú, ha fiú akkor a lány öltözőbe, amikor ott egy osztály öltözködik!

Válassz ki egy ellenkező neműt a többiek közül. Vonuljatok el egy üres szobába. Tedd fel a kérdést partnerednek: "vetkőzöl, vagy csókolsz". A csókolást választó egyenként leveszi a vetkőző ruhadarabjait, amíg pucér nem lesz, és minden éppen lekerülő ruhadarab helyére csókot ad. Felöltözés után menjetek vissza a többiekhez.

Menjetek kevésbé forgalmas helyre. Aki a feladatot kapta, minden saroknál vegyen le egy ruhadarabot. Ha teljesen le mert vetkőzni, akkor egy sarkot menjen pucéron, után felöltözhet, ha nem, akkor sarkonként vehet fel egy-egy ruhadarabot.


Jó szórakozást! :))

2012. máj. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Hé,ne becsüld alá a 12 éveseket!!Én 12 vagyok és merésnél le kellett smárolnom egy 15 éves lányt!
2012. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Jakzso válasza:

Sziasztok! Régen nem járt itt senki, de azért írok. Én nemrégiben voltam egy házibulin és ott láttam egy felelsz vagy mersz társasjátékot. A buli jó volt, a játékban négyen vettünk részt, fokozatosan egyre durvább felcsik és kérdések voltak. A bizalom rész után abba hagytuk. Utána már nagyon durva volt. Utánanéztem van honlapja, megtaláltam és teljesen magyar:)


[link]

2013. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!