Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nyert már valaki közületek a...

Nyert már valaki közületek a sport szelet-el?

Figyelt kérdés
Erre az "Ahány arany annyi milliót nyerhetsz"-re gondolok ahol babzsákot meg mindenfélét lehet nyerni...
2012. máj. 18. 21:55
 1/4 anonim válasza:
54%
Nem, de már kezd elegem lenni! Minden nap feltöltök négyet amióta van ez a szar és semmi! Remélem akkor legalább majd a milliók az enyémek lesznek :DD
2012. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
54%
sajnos nem, de bízom benne, hogy az egyik iPhone 4S az enyém lesz..:)))
2012. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Feltöltöttem 30 db-ot a Sport szelet kódjából nem nyertem belőle. Nagyon jó lenne egyszer a nyomorult életben nekem kedvezne a szerencse a fődijat megnyerjem.


Nagyon fontos lenne nekem anyagi lemaradásomból fel tudjak zárkozni kicsivel jobb életem legyen fogyatékosságom végett nem tudtam időben megvalósitani. Amit legtöbb ember lazán meg tud valósitani anyagilag számomra igen hosszú hónapokba telik.


Ennek oka nem kaptam normál kötelező minimálbért hanem legkevesebb műszakra voltam beosztva, hiába szerettem volna kicsivel többet dolgozni 2 órával nem engedték meg számomra.


Amit kapok az Államtól pénzbeli támogatást nem elég legkisebb munkabért ki tudjam vele potólni a maradék havi összegből.

2012. aug. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi 54 et töltöttünk fel és egy darab sem nyert . :(((
2013. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!