Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gta Epidose From Liberty...

A Gta Epidose From Liberty city-nél a halott embert belelehet rakni a csomagtartóba vagy azt egy bizonyos küldi után lehet? Úgy tudom a Gta 4-nél lehet

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kijátszottam a GTA IV-t, és a GTA EFLC-t is és még csak ehhez hasonlót sem találtam. A halott embereket szerintem nem lehet mozgatni, ilyen értelemben, maximum, ha nekifutsz és odébb megy, vagy hasonló. De szerintem értelme se lenne mivel ez nem ilyen "lopakodós" játék.
2012. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a gta 4ben csak egy küldetésben van ilyen, hogy hullák vannak a csomagtartóban és el kell vinni egy dokihoz, aki természetes halálnak állítja be és a szerveiket szétszórja a feketepiacon... szóval NINCS olyan gta, ahol magadtól hullákat tudsz pakolni a csomagtartóba! sőt, ha jól gondolom, akkor olyan sincs, ahol a hullákat egyáltalán mozgatni tudod!
2012. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!