Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki tud modolni a Minecraftba?

Ki tud modolni a Minecraftba?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy az Invasion nevű modot nem tudom berakni.A hozzá szükséges Modloader és a ModloaderMp-t betudom és mennek is.A modot is úgy rakom be ahogy leírták de nem megy valamiért.Néztem videókat is hogy kell és az alapján próbáltam de nem ment.Aki már modolta ezt a modot,az kérem segítsen.

2012. máj. 19. 22:11
 1/2 Wolfenstein2000 ***** válasza:

ha van skype-od segítek. a címem bartha.robert2

egyébként eléggé bonyolult, mert összetéveszthetik a server fájlal, hisz alig külömböznek.

2012. máj. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szerver fájlok valóban szinte semmiben nem különböznek tőle.De általában ahonnan le töltjük ki van írva hogy melyik a szerver és melyik a client verzió.Emellett a fájlnál is kiszokta írni,tehát elég nehéz össze keverni.Az én problémám maga a mod beillesztése.A régebbi verziókban két mappa volt,az egyik volt maga a mod,a másik hangfájl.A mod mappából egyszerűen csak át kellett rakni az összeset a minecraft.jar -ba.Most egy mappa van és egy .class fájl a mappán kivül.A mappába van a hanganyag és egy texture mappa is.Próbálkoztam többféle variációval mint például:a mappát csak úgy egészbe beraktam,vagy a mappát és a .class fájlt együtt.Vagy a mappa tartalmát raktam át,vagy a tartalmat és .class fájlt,a sounds és a texture mappát kihagytam és a .class fájlal vagy anélkül berakta a tartalmat.Ami csak eszembe jutott kipróbáltam.
2012. máj. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!