Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a Sims 3 Álomállá...

Hogyan lehet a Sims 3 Álomállások-ban egy kutyának megcsinálni az "új hajszín"-t, mert nincs olyan interakció?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 22:39
 1/4 LunaLovegood ***** válasza:

tessék? lécci írd le normálisan a kérdést,így semmit

nem értek...a pets -ben van kutya,nem az állomállásokban,ennek így semmi értelme:P

2012. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem mind a 2 kiegészítő megvan, ezért az álomállásokban állatok is lehetnek, a házi kedvencbe pedig pl. kisértetvadász
2012. máj. 20. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha arra célzol, hogy a divattanácsadói szakmánál egyszer lett egy olyan "küldetésed", hogy egy kutya képét adta ki, akkor erre azt tudom mondani, hogy ez hiba. A játékban sok hiba van. A kutyákat, macskákat, lovakat, nem lehet megváltoztattatni divattanácsadóval. Ez egy hiba :(. Nekem is sokszor volt ilyen. De ne törődj vele. Csak egyszer kétszer van ez. Akkor nem kell megcsinálni. Mondjuk nem is lehet :P ;)
2012. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. máj. 29. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!