Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a Diablo...

Megéri megvenni a Diablo 2-őt, az emberek miért szeretik ennyire ezt a sorozatot hogy 12 évig becsületesen várták a 3-at?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem rosz a diablo 2 aki szereti

viszont hát mivel régi nemtudom hogy fut mai rendszereken, hardvereken...

nem volt rosz de valamért meguntam hamar én

Dungeon Siege kel sziveseben játsztam gonolom mert 3d sek...

Titan Quest is van ami elvileg nem rosz és hasonlit diablo hoz (és újab)

amugy biztos nemsoká lehet tolteni használható diablo 3 at

meg egyszer anak is lemegy ára

nekem eredetibe van meg diablo2 bár nem is használom:s

nemtudom megérte e:D

szerintem nem:p

2012. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Egy kissé túl van hypeolva ez a diablo. Most már amúgy hülyeség megvenni a kettőt (el sem indulna szerintem mostani op rendszereken). Nézegesd inkább meg youtube-on. Az egész egy sima tápolós rpg, fasza rendszerekkel, hogy az ember rákattanjon. Ha nagyon érdekel, vedd meg a hármat. Én anno premierkor játszottam az 1-el és a 2-vel, még általános meg középsuliban, de akkor is kb 15 percre kötöttek le.
2012. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Queasy ***** válasza:

Persze, hogy megéri. Fut jelenlegi operációs rendszeren is, de tedd fel a d2se modmanagert, hogy biztosra menj. Éveken keresztül el van vele az ember, bár nekem a harmadik rész egy hatalmas csalódás lett.


Egyébként a miértre már volt egy csomó kérdés indítva, és meg is lett válaszolva: stílus teremtő játék, abból is a legjobb. Nem hiába mondják egy csomó "táplós rpg"-re, hogy Diablo klón.

2012. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

It egy rajongó pl:)

hát én még nemtudom milyen a 3 és azthíszem sokáig nem is fogom tudni

pedig azt irták róla pont a diablo rajongókat kérdezték mi legyen bene hogy jó legyen...

stilus teremtö biztos de atól még nem biztos hogy jó lesz egy játék mert jó az alap koncepciója

persze nem szidhatom mondom elmegy és megértem akinek ez tetszik

igy van valaki a WarCraft 3 al is:p és méghozá azt is blizard csinálta:p

wow ról ne is szóljunk:p

amugy ténleg kiváncsi lenék 3 ra leköt e sokáig vagy hiába a csilivili 3d? ugyan ugy megunható mint 2 (nekem)

nagyon jó ingame videokat mutogstak róla szóval elvben jónak kéne lenie

amugy még hogy diablo klónokat soroljuk ot van pl Sacred (2 is)

2012. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Diablo 2 2000-ben jelent meg, miért ne menne mai oprendszereken? A Fallout ami ha jól emlékszem 1993-mas is gond nélkül megy az XP-men.
2012. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem az egyik legjobb játék. megéri, és nem is nagy összeg. nekem most is megy a gépemen, bár laptopom van és nem a legújabb. nekem a diablo 3 is tetszik. játszottam hasonló játékokkal is pl sacred, dungeon of siege stb, de a diablo a legjobb. tény hogy oda kell figyelni hogy építed a karaktered
2013. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!