Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy minecraftszerver...

Van egy minecraftszerver 0/27, nem hamachis ahol op vagyok, és közkedvelté szeretném tenni, hol találok (normális) playersereget?

Figyelt kérdés
és hogy tudok rangot adni valakinek? hogy ne [vendég] legyen a neve elôtt?
2012. máj. 20. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mennék, és hoznék még 1 embert.

Ha jó a szerver nem akadály, hogy összeismerkedjünk.

Írd le az elérhetőségeket privátban vagy itt.


Szerver kérdésekben nem tudok segíteni.

2012. máj. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyi a cink, hogy még próba map van, és még tesztelgetünk, szóval lesz mapreset, és még csak 2 sziget van, ahol nem lehet rendesen játszani, de amint meglesz a rendes rész, írok elérhetőséget stb... :)
2012. máj. 21. 06:01
 3/8 anonim válasza:
Szia engem és a haveromat érdekelne a szeró.
2012. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megbeszélem haverommal, hogy minél hamarabb legyen pub a szeró, és szólok :)
2012. máj. 21. 14:50
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Rangot többféleképpen tudsz adni, attól függ, hogy melyik plugin van fenn. Ha a groupmanager akkor a /manuadd játékosnév csoport paranccsal tudsz rangot adni.

pl.: /manuadd Józsi31 builder (általában a groupmanagerben van még admin, moderator, owner és vip csoport a builderen meg a defaulton kivül, de a csoportokat és a jogaikat a groupmanager globalgroups.yml és a groups.yml fájlában bármikor átírhatod.

Ha nem a groupmanager felel a rangokért akkor ez nem fog működni, de a legtöbb szerver ezt a plugint használja.

Majd szerintem rakd ki ide az ip címet és ha valamiben még kell segítség akkor majd segítek.

Itt van még egy oldal itt tudod hirdetni: [link] ezt sokan nézik.

2012. máj. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, majd ki írom :D
2012. máj. 21. 21:11
 7/8 hatvani válasza:
Én is jövök de nem biztos hogy tudok mást is hozni de ha igen akkor még hárman jönnek.
2012. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ismertebb szerverek fórumain keresgélj, hátha van olyan topik, hogy más szerverek ajánlása.
2013. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!