Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a probléma? A revolut...

Etsedy Katalin kérdése:

Mi lehet a probléma? A revolution tört szerveren akarok játszani a wow lich kingel.

Figyelt kérdés

Telepítettem a patcheket (3.5a amit az rworld.hu is ír) ,át állítottam a realmistet, wow.exe-ről indítottam a játékot és nem amikor be akarok jelentkezni akkor nem revolra teszi és kéri a 4.xxxx patchet .


Azt írja a töltés után hogy az új patch szükséges tehát battle net accountra lép be(amit az ingyenes 10. szintig vihető verzióban csináltam) . Na most nekem revolra kéne lépnie, de nem tudom miért nem ezt teszi.



2012. máj. 21. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Első és legnagyobb baj, hogy helyesírási szabályzat és tankönyv forgatása helyett WoWozni akarsz. Az ilyenek miatt romlik a színvonal a béka hátsója alá, főleg a chateken.


Következő: Töröld az account adatokat, repair, repatch, realmlist törlése, új realmlistet csinálsz, aminek a tartalma pontosan "set realmlist rworld.hu" és semmi más (idézőjelek nélkül). Patchelésnél ne automatán csináld, hanem darabonként manuálisan. Ne hagyj ki egyet sem, mert akkor kiakad. Büszke vagyok rád, hogy meg tudtad különböztetni a wow.exe-t és az automatikusan mindenhova kirakott launcher.exe-t, kevés lány képes erre magától. Ha így se megy, szedj le egy telepített wowot.

2012. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Őszintén gratulálok, hogy észrevetted a hibáim. Lépj új szintre és vedd észre a saját hibáid is. Van mit. Úgy csináltam ahogy mondtad. Az előtt, hogy játszani kezdted volna a nagy pofád. Sajnos a revolution a többi minősíthetetlen magyar szerverhez méltóan megszűnt, de regisztrálásnál még kiküldi a az aktiváló emailt, mert a weboldala még létezett anno. Ez az oka, hogy miután megoldottam, a nélkül, hogy elolvastam volna a hihetetlenül egoista iromány képződményed, - Talán ráhánytál a billentyűzetre? - továbbra is nem tudtam játszani. Azóta ez megy egyedül. Neked meg kívánom, hogy a főnököd úgy adjon neked fizetést, mint te hasznos tanácsot másoknak. "Telepített wowot."
2012. aug. 23. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!