Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen igazán hangulatos...

Milyen igazán hangulatos MMOFPS játékok vannak?

Figyelt kérdés

Olyan online FPS vagy TPS játékot keresek ami igazán hangulatos,van benne eredetiség nem csak a sablonos csinálj egy karit és ölj halomra mindenkit XP-ért.Hanem tényleg van mögötte valami ötlet is.


Például amit eredetinek tartok:


Combat Arms

-a Zombie Mód miatt,ahol a 2 oldal közül az egyik oldal zombivá válik,vagy a túlélő mód ahol zombi támadásokat kell túl élni együtt és akkor a co-op mód ahol egy kisebb történetet lehet végig játszani másokkal együtt.


Global Agenda

-2 meccs között egy bázison rohangálva lehet fejleszteni a karakterünk képességeit,ruházatát,felszerelését..stb és lehet területekért is harcolni és van külső terület is ahol egyedül lehet küldetéseket teljesíteni.Illetve van hogy a bázist támadják és azt is lehet védeni ilyen tower defence szerűen.


APB

-egy városban lehet rohangálni,kocsikat elkötni mint a GTA-ban.


Szóval ilyesmikre gondolok amik nem olyan sablonosak,hanem van bennük valami eredeti ötlet.

Ismer valaki hasonlót?


Előre is köszönöm.



2012. máj. 23. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

AVA


de itt 1 lista : [link]

2012. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket,tényleg értékelem,de nem akarom magam 1001 sablonos ismertetőn,leíráson átrágni.Jobban személyes tapasztalatokra,véleményekre lennék kíváncsi.


Például írtad az AVA-t.Gondolom játszol,játszottál vele,azért írtad,mi az ami igazán "eredetinek" tartasz benne ami kiemeli számodra más MMOFPS-ektől?

Péládul az ismeretetőben annyit írnak róla hogy Unreal 3 = elképesztő látvány,tudsz rádión beszélni a társakkal,különböző karater osztály,lehetsz sniper,rifle man..stb (hát hurá).Szóval az ilyen sablonos leírások nem igazán keltik fel az érdeklődésem,ezért érdekelne mások tapasztalata,másokat mi fogott meg.


Amúgy köszi,ment a pont majd átnézem a listát ha más nem lesz :)

2012. máj. 23. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:

a zombie mod nem tudom mennyire eredeti, sok jatekban benne van...

a global agendat meg az apb-t tonkretette a rengeteg csalo, de az apb amugy is bukta volt

[link] jelenleg a betat jatszom, ezert jo par dolog meg nincs benne

2012. máj. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És mi van benne ami miatt szerinted az eredeti?

Vagy mi lesz benne.mit igérnek?

Ne csak linkeljetek könyörgöm,nem érdekelnek a linkek.

Véleményeket kérek arról ami szerintetek eredeti,legalább olyan röviden tömören ahogy kifejtetted miért nem eredetiek azok amiket felsoroltam.LOL

Ha nem tudodo megindokolni,ne linkelj.

2012. máj. 24. 10:49
 5/7 anonim válasza:
PlanetSide 2, egyértelműen. Egész szép kis története van, ami igaz is minde 3 csapatra. Lehet, hogy XP-ért kell menni, de a hangulata nem olyan mint a többinek. Ez inkább a valóság megszépítése ki Sci-Fi-vel! Szerintem próbáld ki, ha nem tetszik, akkor nem muszály XD.
2012. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem is jó a Planetside 2 DE A GÉPIGÉNYE ÁÚÚÚÚÚ

Játszottam vele nagyon jó történet eszméletlen nagy map marhajó grafika egyszerúűen már olyan jó.

2013. máj. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szabó Rómeó válasza:
S4 league probáljárok ki nagyon jó nekem bejön
2013. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!