Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől ennyire bugos nekem a...

Mitől ennyire bugos nekem a GTA San Andreas?

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy a városok néhény szakaszán zölden,lilán fénylenek a házak járdák utak ha úgy van fordítva az egér..és néhány ember átlátszó az utakon.. mi lehet vele a baj? a gépemel van talán valami?

2012. máj. 24. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Töröld le azt a gémet! Csodálkozol,hogy 1 2004-es játék bugos? Persze hogy már nem fut tökéletesen az új gépeden... de gondolhattad volna h egy ilyen régi játék nem lesz kompatibilis a gépeddel...
2012. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 10inchhero ***** válasza:
nekem is bugos, pedig nem valami übergamer gépem van. Mondjuk nekem ennyire nem, csak pár helyen kicsit őrültek az emberek/forgalom, néhány grafikai bug, meg néha mentés után ha betöltöm, csak a fekete semmiben zuhanok (ez csak mióta leszedtem egy 100%os mentést)
2012. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen nekem is van 100%-os mentésem rajta..de előtte is csinálta szóval nem hiszem hogy nekem az lenne a probléma..de amúgy jól eljátszogatok vele csak kicsit idegesítő a bug..
2012. máj. 24. 22:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Gépedről néhány információt mondhatnál, mert így nehéz segíteni...
2012. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

operációs rendszer windows XP 3.06 GHz 512 MB RAM


(nem valami gamer gép)

2012. máj. 25. 00:24
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és nem csak ezek a bugok vannak..van olyan is hogy nem mindig érzékeli az egeret és csak nyilakkal tud menni meg ha sokat ki meg belépek a menübe akkor befagy és ilyen sötétség lesz a game-ban..és olyankor újra kell indítani a gépet mert nem akarja letenni a játékot..
2012. máj. 25. 00:44
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen zöldes, lilás fény a házakon pedig az én gépem 2004-ben lett véve, tehát egyidős a játékkal...
2012. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Driver frissítés amit javasolni tudok elsősorban.
2012. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 norbee18 válasza:

igen driver frissítés, vagy túlmelegszik a videókarid, nekem ezvolt a gondom

pucold ki a géped vagy driver frissítés

2012. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tegnap lett kifújva meg a ventilátorok is meglettek csinálva dupla olyan erősek..szóval akkor csak driver frissités kéne ..
2012. máj. 28. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!