Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nekem egy jó Minecraft Surviva...

Nekem egy jó Minecraft Survival kellen amit letöltök felrakom megy fain minden xddd offline szeretném játszani. Meg lehetőleg magyar nyelvű ha az van? Meg hogy van benne az amikor megölsz egy szörnyet megy fel az a zöld csík. :D Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Linkeket! *-* :D
2012. máj. 25. 17:58
 1/6 anonim válasza:
mégis hány éves vagy? 13?
2012. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát hogy magyarázzam el hogy van benne a szintmérő vagy mi az...? Ami HErBY videóiban van nekem olyan Minecraft link kellene...Am nem 13 vagyok és nem is kevesebb..
2012. máj. 25. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te nem vagy 13, de agyiszinten max. annyi. Egy kicsit keresgélnél, hamarabb megtalálnád. Én is így szedtem.
2012. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem egy jó Minecraft Survival kellen amit letöltök felrakom megy fain minden xddd

xddd

xddd

xddd

xddd

xddd

KIB*SZOTT IDEGESÍTŐ!!!

2012. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előttem válaszolónak igaza van! ---> Ásd el magad örökre!
2012. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kabbe nekem ha nemtetszik valami tökösöm
2012. máj. 27. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!