Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezek közül melyiket szeretitek...

Ezek közül melyiket szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés

Call of duty sorozat

Resident evil sorozat

Half life sorozat

Silent hill sorozat

Medal of honor sorozat

World of warcraft sorozat

Doom sorozat

Diablo sorozat

Egyéb sorozat


Nekem az örökös kedvencem a resident evil!

Ha nincs a felsoroltak között a kedvenc sorozatotok, akkor írjátok le. De csak sorozat lehet!


2012. máj. 25. 19:32
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
Half life sorozat
2012. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Resident EVil viszi a pálmát,de a Silent Hill sem rossz.Kis kroomban semelyiket nem mertem átvinni egyedül :D De a Resident Evil sorozat mostanság jelentősen megváltozott,olyan mintha fogtak volna egy akció játékot és átnevezték volna Resident Evil-re...Jók azok a részek is de már nincs meg az a "zombis" hangulat
2012. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Előző:


Szerintem jó ötlet volt bevinni a sorozatba egy kis akciót. Na jó, nem kicsit hanem sokat :)

De nagyon jó így is. Már nem bírom kivárni a resident evil 6-ot, játszani akarok már vele!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. máj. 25. 19:50
 4/50 anonim ***** válasza:

Nem csak az akcióval van a baj.Nincs már az az igazi horrorisztikus környezet és nekem hiányzanak a rögzített kamera állások.Nincs az a félelem amit éreztem a korábbi részekben,sose tudtam mikor ijedek meg stb


De a 4 és 5-ben sosem ijedtem meg,nem is izgultam,ez már nem az a Resident Evil amivel régebben játszottunk


Ha lesz többjátékos mód a 6-ban akkor biztos hogy megveszem,főleg mert Leon S Kennedy az egyik kedvenc szereplőm benne,a másik meg Albert Wesker aki sajnos már meghalt,de állítólag a fia fog szerepelni a 6-ban

2012. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Igen, a fia. Jake Muller a neve.

Én is emlékszem a jó horrorisztikus jelenetekre, de nem bánom az akciót sem. Nekem az is meg ez is bejött.

De eddig úgy van, hogy 3 kampány lesz elérhető, Leonnal, Chrissel és Jakeval.

A trailer alapján szerintem Leonnál vissza fog térni a horrorisztika, Chrisnél az akció, Jakenál pedig a Wesker féle irtás :)

Legalábbis remélem.

2012. máj. 25. 20:10
 6/50 anonim ***** válasza:

Igen,ez nagyon tetszik hogy három szereplő szemszögéből vihetjük végig a játékot.De ha jól tudom mindenkinek lesz egy partnere nem?Csak nem követnek el akkora hibát hogy nem tesznek bele multiplayer opciót!Én milliószor átvittem az 5-ös részt a multiplayer miatt,nagyon feldobja a játék hangulatát főleg ha jó partnered van aki önzetlen,ad életet,töltényt ha kell és ismeri azt a szót hogy összefogás.


Egyetlen egy dolgot nem szerettem az 5-ben,méghozzá azt hogy nagyon rövid volt,6 óra alatt ki lehetett pörgetni.Remélem a 6-os rész hosszú lesz,igazán megtelíthetnék azt a 25GB-os Blueray lemezt,inkább várok tovább a játékra,csak csinálják hosszabbra


Egyébként azt hiszem Sherry is benne lesz,na meg pár érdekes részt is láttam a trailer-ben,mint például amikor Leon és Chris harcolt.Csak azt nem értem hogy miért nem Claire-t tették be valamelyik szereplő helyett,ő olyan régen volt már benne a Resident Evilben...Nem utálom Christ meg semmi de ez unfair Claire-el szemben mert Chris már szerepelt az ötös részben,most Claire-nek kellett volna jönnie.


Mindenesetre az tetszik hogy a zombik visszafognak térni,valószínűleg leonnál.Azok a parazitás emberek nem nagyon jöttek be

2012. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Igen, Sherry Birkin szerepelni fog méghozzá Jake partnere lesz. Leon partnere egy ismeretlen nő lesz, Chris partnere pedig egy ismét ismeretlen fiatal katona lesz (akivel veszekedett Ada-ról, hogy megöli az embereit)

Nem 100%, de szerintem így lesz.

Ami még a trailerből kiderül:

Ada és Jake ellenség lesz, mert egy B.O.W lefogja Jaket, majd Ada érkezik.

Leon Ada pártját fogja fogni, mert megakadályozza Christ, hogy lelője. Bár Chris partnere is ott volt, nem tudom, hogy ő lelövi-e vagy mi. Viszont az tény, hogy itt egy hatalmas durranás lesz a resident evil trilógiába, mert LEON ÉS CHRIS most találkoznak ELŐSZÖR!!!

Leon a degenerationba csak megemlítette, hogy a "a bátyád és én", de így élőben nem látta még szerintem. Egyébként Claire nem rég szerepelt, mert a revelationsban is ő szerepel és Chris. Mellesleg az érdekes, hogy Claire ha jóbban belegondolunk egy központi karakter, mert ő szinte már mindenkit ismer. A revelationsban asszem másodszorra találkozott Chrissel, illetve a degenerationba másodszorra Leonnal. Viszont nézzük Jillt, aki tényleg ritkán szerepel. Jill és Claire asszem hogy még nem találkoztak, de javítsd ki ha tévedek. Most nézzük Weskert, aki ismeri Christ, Jillt, Adát, a S.T.A.R.S. tagjait, Claireben nem vagyok biztos, de lehet hogy már találkozott vele is.

Illetve ami érdekes, hogy Leon még nem találkozott Weskerrel, pedig ő Chris mellett a másik legfontosabb szereplő.

De most meg fog törni a jég :)

2012. máj. 25. 20:47
 8/50 anonim ***** válasza:

Egyértleműen a Resident Evil és a Silent Hill.

Amúgy #6os, képzeld el azt olvastam egy fórumon, hogy Claire Redfield sajnos meghalt és ez okozza Chris teljes személyiség cserélődését a 6ra ahol Piers úgymond támogatni fogja ebben az időben :'(

2012. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:

Ja, kérdező Chris társa Piers Nevans [link]


Leon társa Helena Harper [link]

2012. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
Illetve Claire már találkozott Weskerrel code veronicában.
2012. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!