Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a League of...

Szerintetek a League of legendsbe a most kijött kari (Darius) milyen?

Figyelt kérdés
Én megvettem mert elég op-nak tűnt, de hát nem igazán megy vele. Fura az egész mert olyan mintha defe se lenne, nem is sebez nagyokat tehát érdekes, pedig nagyon tetszik a champ. Esetleg nemtudtok hozzá vmilyen jó buildet vagy inkább hagyjam? Nektek mi a véleményetek a kariról?:)

2012. máj. 28. 00:12
 1/8 anonim válasza:

hmmm sajnos nem ismerem, de én a Varus-t ajánlanám:)

nekem az bejött

2012. máj. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam, mert most ingyenes:) Bár nemrossz de annyira nem fogott meg az se:D
2012. máj. 28. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:
énis megvettem a dariust nagyon durva vegyél neki sok ATTack damaget és az ultija olyat fog sebezni hogy befosol :D
2012. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jah azóta már tudom használni, nem is nehéz:D kicsi op lett xD
2012. jún. 9. 22:47
 5/8 anonim válasza:
Nagyon OP karakter, a közeljövőben nerfet várok hozzá. Dotja irtóan dühítő, ill. ultija spamolható. Nem kell hozzá nagy skill, hamar belefogsz jönni szerintem. Ha jó buidet szeretnél akkor www.mobafire.com-ról a legjobban megszavazott Buide-t nézd meg, és ha neked is tetszik akkor már ki is próbálhatod. Szerintem varusnál jobb, hiszen offtankként is profitálhat, papír karikat pedig 2 ütésből öli. Jó választás volt a részedről megvenni.
2012. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Son ***** válasza:
Szerintem annyira nem op. Legalábbis ellenem eddig nem ért sokat. egyedül az ultija durva, de azon kívül csak csapatba jó. A behúzós spellje miatt.
2012. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én ultit mindig felhúzom úgy hogy 1500 at sebez :D
2012. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Élvezetes és nagyon Op , egész könnyen kezelhető
2012. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!