Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim mage kérdés?

Skyrim mage kérdés?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy én most conjuration mage magyok és szeretnék különböző elementalokat idézni viszont flame thrallon, farkason, drekora lordon kívül semmi más elementalt tudol idézni. Az ilyen jég elemental, vihar elemental idézését hol tudom megtanulni? Van elyik közelharcra jó? Mert sokszor engem lönek meg ami nemigen tud jó lenni? Valamint még annyi lenne a kérdésem hogy conjuration mellé még mire rakjak perket?
2012. máj. 28. 11:16
 1/6 anonim válasza:
A Forst Atronach (Jég elementál ahogy nevezed) és a Storm Atronach képességet meg veheted varázslóktol,mint pl Whiterun-ban Faerengar-tol.Minden más Conjuration varázslatot megvehetsz,de a legbiztosabb ha elmész Winterholdba és "beiratkozol a Winterholdi Mágus Kollégiumba,ott a tanárok úgy adnak el varázslatot hogy pl Faralda csak Destruction varázslatokat ad el stb.A Conjuration perkeken kivül szerintem tegyél mindenképpen a Destruction és az Alternationra.
2012. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja már sikerült eljutnom oda:D Tok jég elementalt illetve vihar elementált idézni. A vihar most jobban bejön mert mintha erősebb lenne, foylamatosan lő és területezik szal mindent kipusztitt maga körül. Én úgy csinálom most hogy megidézek 2 lényt azt íjat és miközben ütik a idézett lényeim az ellenséget addig én lövöm és egész könnyű így. Am már csak a daedra idézésére vagyok kíváncsi mert azt a q-t megcsináltam elv tudnám is idézni de mégsem idéződik meg.:S
2012. máj. 29. 21:32
 3/6 anonim válasza:
Ha a magic menübe a Conjuration résznél a Summon Daedra szövegéhez vmi 9999 másodpercet ir azzal nem tud megidézni az a feladat megidéző varázsigéje,a rendes varázsigét meg kell venned (Lehet nem ez volt a kérdésed:D, de én így értelmeztem)
2012. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom azt csak az idéző körnél lehet megidézni a college teraszánál. Viszont mikor vettem rendes varázsigét is pl summon commander daedra, vagy summon daedra lord akkor szimplán elötte a varázst de semmi sem idéződött meg. Az ellemnetálok persze mindig megidéződnek kivéve a daedrák. Na mindegy majd még megnézem még egyszer addig is el vagyok a 2 villám elementálal azok is tudnak rendesen pusztítani. Már csak annyit nem vágok hogy a sima elementál idézésén és a thrall idézésén mi a különbség? A thrall erősebb? Mert azt tom hogy korlátlan ideig van de nem szoktam thrallokat idézni mert mindig útban vannak.
2012. jún. 1. 10:20
 5/6 anonim válasza:
A thrall erősebb mint pl Flame Thrall nem üt ha közel mennek hozzá hanem lángszorozik,de van 1 bug a vihar thrall nevének azt irja ho Atronach,de az thrall csak buggos a neve.
2012. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amugy nekemis volt olyan pl.a Storm Thrall-nál hogy megidéztem a képernyő kicsit lila lett de semmi más,nem jelent meg az a gömb alakú effekt sem,semmi csak lila lett picit a képernyő,szerintem bug:D.
2012. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!