Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek melyik tetszik jobban?...

Nektek melyik tetszik jobban? Elder Scrolls IV Oblivion vagy Elder Scrolls V Skyrim?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az Oblivion jobban bejött. A Skyrim is tetszett eleinte, de nagyon unalmassá vált, mert felnyomtam a karakterem Stealth skilljét maxra, és ezután annyiból állt a játék, hogy lopakodva mászkáltam, az ellenségek akkor sem láttak, ha az orruk előtt álltam, tőrrel még a sárkányokat is egy ütéssel megöltem, stb... Az Oblivionban nem voltak ilyen kiskapuk.
2012. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én még nem játszottam az Oblivionnal,de a Skyrimmel már igen,valamennyire eggyetértek az előző válaszoloval annak ellenére hogy nem játszottam az Oblivionnal,de ha Skyrim-ben ugymond egy mágus karakter csinálsz(High Elf-el a legjobb) akkor nem lesz olyan unalmas mert egyrészt nehezebben fejlödnek a mágus skillek,+ ott van a College of Winterhol-i küldik amik sztem tök jók,megéri megcsinni öket.
2012. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oblivion. Cyrodiil-nak jobban tetszik a hangulata, mint Skyrim-nek, plusz szerintem a Skyrim fejlődés rendszere el lett rontva.
2012. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Botondar,eggyet értek veled mert kicsit nézegettem Oblivion képeket,télleg sokkal jobb a hangulata,Skyrimben annyira "jó" a grafika hogy már alig van hangulata környezetnek,van hangulata de nem olyan jó mint az Oblivionnak,de szerintem a fejlődési rendszer nem lett elrontva,de persze mindenki máshogy gondolja :)
2012. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Oblivion, ez egyértelmű. mindíg a középút a legjobb. ha az ember játszott a morrowinddal, az oblivionnal a skyrimmel, akkor meglátja melyik jobb.
2012. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bence7900 válasza:
Én az Elder Scrools összes játékát imádom :)A Skyrimmel még nem játszottam, de nagyon szeretném kipróbálni.A többivel mindel játszottam, az Arenától kezdve az oblivion-ig.Kedvencem az Oblivion.Az oblivion azért tetszik nekem mert remek a hangulata, a fejlődési rendszere jól kidolgozott a története is megfogott.Egyetlen bajom vele az hogy, kicsi.Ezt úgy értem hogy a bejárható terület nem valami nagy viszont elég zsúfolt.
2014. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!