Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta San Andreas-ban épületek...

Göndör95 kérdése:

Gta San Andreas-ban épületek és módok telepítése?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy hogyan lehet feltelepíteni módokat a cleo-sokat nagyjából már vágom a simákra lennék kíváncsi meg arra, hogy hogyan tudok ilyet csinálni : http://www.youtube.com/watch?v=PyYBdCxE2ZU&feature=related

Arra a kis ablakra értem hogy olyat hogy lehet megnyitni?

Várom a válaszokat akár privátba is ha tudtok adni valami jó linket amin erről írnak azt is megköszönném!:D



2012. máj. 28. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Bár megnézni nemtudom a videót, de a címe alapján rájöttem, hogy ezis cleo mod! akkor most mit nem értesz? am meg a "sima" mód alatt mit értesz?
2012. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

töltsd le a SAMI-t

tölts le egy modot, a .txd és .dff fájlokat tömörítsd egybe, és a SAMI-t indítsd el.

nagyon megköszönném, ha te pedig leírnád, hogy kell a cleosokat :)

2012. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző! sami az 1 nagy szar! img tools 2.0 sokkal jobb! am meg a cleo mod a leg1szerübb!
2012. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a SAMI a legegyszerűbb, azt csak a leghülyébb f_sz nem tudja használni!!!!

img tools meg átláthatatlan!

2012. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit írtál az pont fordítva igaz! lehet hogy img tools kicsit bonyolultabb, de mivel manuálisan csinálod, kicsi az esélye hogy elb@szod
2012. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

lehet h én vok hülye, de én 1 szer használtam img toolst, egyből eltűnt az at-400, pedig belemásoltam.

samival még sose rontottam.

2012. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönök mindent de már szerencsére mindent vágom 15x-re telepítettem újra a SA-t!

A cleo annyi hogy töltsd le ezt [link]

Telepítsd fel a San Andreas mappájába ha mindent jól csináltál utána a SA- mappába kell legyen egy cleo Mappa!

A letöltött Cleo Mod-ot nyisd meg a xxxyyy.CS fájlt kell berakni a mappába utána ha még sok fájl van nyisd meg a Readme.txt szöveges dokumentumot nem kell semmi angol tudás hozzá abba keresd meg az Installál részt és ott leírja az útvonalat hogy mit hova!

Általában úgy írja hogy: A XXXYYY.txd rakd C:/Programfiles/Rockstar Games/Gta San Andres/Models/Maps tehát csak követni kell nem nagy kunszt de ajánlom hogy csinálj mindenről biztonsági másolatot mert ha hibás akkor Ba'''od

Remélem érthetően írtam le sok sikert!

2012. jún. 2. 12:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Na akk 1 kis statisztika:

sami: kb. 40 járművet próbáltam vele kicserélni, de csak 2 volt jó! a többi maradt az eredeti!

img tools: kb 1000-2000 modot tettem bele abból kb. 10 kivételével mind jó volt!

am meg kérdező! a cleo modnál mióta van .txd fájl? azt leszámítva jó volt a leírásod!

2012. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
vannak pl: a sebességmérő-ben is van 2 fájl az eggyik a speed.cs a másik a SPEED.txd amik általában txd fájlal rendelkező cleo modok azokat legtöbb esetben nem a gt3.img-be hanem a models/txd mappába kell be passzintani!
2012. jún. 2. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!