Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan program amivel PS3...

Van olyan program amivel PS3 vagy Xbox360 játékokat lehet játszani PC-n?

Figyelt kérdés
Hasonló mint a virtua NES
2012. máj. 28. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs.

Mármint normálisan működő nincs.

Amúgy xbox emulátor minek? A boxos játékok 99%-a PC-re is megjelent.

Valószínűleg soha nem is lesz, tekintve, hogy még normális PS2 emulátor sincs (pedig az már 10+ éves, és egy gyenge PC is jóval erősebb nála).

2012. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést tedd fel talán 20 év múlva
2012. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak mert sok Guitar Hero nicns PC re
2012. máj. 28. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges lenne összedobni egy programot xbox meg ps3 emulátornak, viszont a konzolos játékok valamiért nagyon kevés fps-el futnak pc-n. Manapság alig kapni olyan gyenge pc alkatrészeket amik egy ps2 erőforrásaival érnének fel, viszont a legtöbb ps2 játék eléggé laggol a ma közepesnek számító konfigokon is. Nekem pl 4magos 2,5ghz-es pricim van, hd4850 1gb videokártyám, és mellé 4gb ramom, mégis rohadt módon szaggat a tekken 5, mikor emulátorral akarom futtatni. Nem rosszul állítom be, neten ezer meg ezer hazai és külföldi leírást és videót átböngésztem. Egyszerűen nem elég erős a gépem hozzá.

Persze a ps1 játékokat gyönyörűen viszi a gépem, ha nosztalgiázni akarok elő veszem a silent hill 1-et.


Ennek függvényében próbáld meg elképzelni, mikorra fognak ps3 emulátort csinálni. Szerintem minimum 10 év, a ps2 emulátoroknak is kell még szerintem 1-2 év, mire utólérik őket a pc-k.


Nem tudom mi lehet ennek az oka, majd valami programozós kocka felvilágosítja itt a népet :D

2012. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen nem elég erős a gépem hozzá."


Dehogynem elég erős hozzá. Szerinted a géped nem erősebb egy 10+ éves konzolnál?

Egyszerűen teljesen más alapokon működik egy konzol, nem olyan egyszerű tökéletesen (pontosabban lehetetlen is, ezért akad) PC-re átírni és emulálni egy egész hardvert.


Nézd meg a hardverét:

[link]


Egyáltalán nem olyan, mint egy PC, hogy CPU, RAM, VGA, stb.

2012. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a válaszom többi részét, és rájössz, hogy egy véleményen vagyunk. Nem a konzolnál nem erősebb a gépem, hanem ahoz nem elég erős, hogy megbírkózzon egy tőle merőben eltérő környezettel. Van akinek bika gépe van, az már tudja rendesen futtatni a ps2 játékokat. De egy xboxra, hát még egy ps3ra szerintem minimum 10 évet kell várni, addig nem lesznek olyan gépek.
2012. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!