Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow-Cataclysm! Szóval fut...

WoW Guru kérdése:

Wow-Cataclysm! Szóval fut szépen a gépemen a wrath of the lich king.3.3.5-ös patchel. Mit tegyek hogy ingyenesen hozzájussak a Cataclysmhez? Illetve meddig kell patchelnem? És mi legyen a realmlist, tehát vmi sok magyarral megáldott szeró kéne.

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 06:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Ingyen nemfogsz eredetis accot kapni ha erre gondolsz.

Ha csak privát szerverezni akarsz patcheld tovább a wowot.. addig ameddig a priv szero patche , átirod a realmot azt mehetsz.

2012. máj. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Csak simán tölsd le a Cataclysmot és rakd bele a kivánt server exejet és ird át a realismot.
2012. máj. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Thx még vmi. Ajánljatok már egy szerót!
2012. máj. 30. 14:08
 4/13 A kérdező kommentje:
És még egy hülye kérdés, ne röhögjetek ki! :-D Hogy tudok a képességek felé még egy képi listàt? Ami ilyen átlátszó-szerű és képiket lehet pakolni oda is. (skilleket)
2012. máj. 30. 14:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Esc-->interface--->actionbars-->és ott kipipálod mind a 4-et
2012. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 acsricsi válasza:
15%
Nekem fel van patchelve a 3.3.5 és valami battle.net accountot kér. és megnéztem mi ez google-ban. regisztráltam és mikor beirom akkor bejön a karakter lista és semmi karit nem hoz ki csak annyi hogy el kezd tölteni vmit. mikor befejeződik akkor azt akarja hogy tegyem fel a 4.0.0 patch-t miért van ez? lécci segitsetek. és mondjátok meg hogy hogy tudok végre játszani? mert már nem értem az egészet hogy miért nem megy. előre is köszi annak aki segit ebben. lécci segitsetek.
2012. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Pont ezzel szarakodtam tegnap. Nincs át irva a realmlisted! Meny be a wow mappába, ahova telepítetted a játékot, és ott vagy a cache vagy pedig a data mappában keress meg egy fájlt: realmlist.wtf Ha megvan nyis meg notepaddal. (jegyzőtömbbel). Töröld ki az egészet, majd ird be hogy set realmlist valami.valami Ennyi! (a vmi.vmi helyére a szervernek a honlapját ird be ahol játszol. Ird be ezt:

set realmlist rworld.hu És menni fog!

2012. máj. 31. 06:25
 8/13 anonim ***** válasza:
acsricsi: hülyegyerek, csak ennyit tudok mondani.
2012. szept. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#6os , xD fail ,

2 fajta szeró van , tört ami szar , meg eredeti(k) ami jó .

2012. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a WOW egy szar :D
2013. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!