Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan szokjak le a Counter...

Hogyan szokjak le a Counter Strike 1.6-ban a cheat-elésről? konkrétan az aimbot-ról?

Figyelt kérdés

Régebben cs-ztem nyugodtan, tök jól ment a első egyharmadba voltam szervereken, nem voltam valami nagy pro, de voltak szép pillanataim, és bazi nagy killjeim!

Headshotokat adtam sorra, bírtam a 3v1-et is és volt hogy belehasítottam egy körön belül 5-6 killbe is. A célzásom gyors volt és halálosan pontos. Eddig semmi baj...

Aztán meguntam a sok cheater-t, és elhatároztam, ha ők cheatelnek, én is!

Egy nagyon egszerű aimot használtam, ha látótávon belül volt az ellen látam egy kis téglalapot, aztán auto-headshot...

Megkerestem a config fájlt és megoldottam, hogy aimmal is -jobbklikk- és aim nélkül is -balklikk- tudjak lőni. Meg is voltam vele fainul, nem szúrtak ki, irtottam a népet viszont rendesen. Most eldöntöttem, hogy nem aimozok, se CS1.6-ba se CS:S-ben. Azonban most annyira szánalmasan nem tudok lőni, hogy a botok easy-be egy szál pisztollyal leszednek, mikor nálam M4 van. A szervereken többnyire az utolsó két embert erősítem...

Tehát aim nélkül hatalmas lúzer vagyok, viszont szeretnék újra olyan jól lőni mint anno.

Mit csináljak? Elk*rtam, oké! De mit csináljak, hogy újra normális játékos legyek??



2012. máj. 31. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
terhes vagy!
2012. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
szerintem senki sem kényszerít csalásra, de még magára a játék bekapcsolására se, tehát nem tudom miért érzel kényszert a csalásra..ez nem olyan mint egy drog, hogy ha nem használod rosszul leszel -.-"
2012. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
kezdj el gyakorolni. haverom is így járt 2 évig gyakorolt.
2012. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

"Régebben cs-ztem nyugodtan, tök jól ment a első egyharmadba voltam szervereken, nem voltam valami nagy pro, de voltak szép pillanataim, és bazi nagy killjeim!

Headshotokat adtam sorra, bírtam a 3v1-et is és volt hogy belehasítottam egy körön belül 5-6 killbe is. A célzásom gyors volt és halálosan pontos. "

És még szerény is vagy ahogy látom, ésmost hogy láttál sok hackert feljogosítt arra hogy teis elkezd , hát szánalom már bocsánat..

2012. jún. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki azt a f*st,és gyakorolj CSS-be mert ott sztem könnyebb célozni vagy CoD MW2-MW3-ba...meg CS1.6-ba csalnak a legtöbben szóval ne csodálkozz,aztán majd ha megint jól célzol tedd fel újra az 1.6-ot
2012. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Marad a gyakorlás... Tegnap felmentem szeróra 90% Wh-zik...

Tudtok értelmes magyar szervert, ahonnan gyorsan bannolják a cheatereket?

Mert legalább 2 oldalnyit vissza bírnék keresni ahonnan nem zártak ki az aim-mommal.

Most botokkal gyakorlok, mint anno - hát... nem az igazi:(

ui.: A szerénység nem az előnyöm :P Inkább tényeket írok...

2012. jún. 1. 15:44
 7/12 A kérdező kommentje:

Az első kommenthez: nem érzek rá kényszert, de annyira lebénított, hogy nemtok célozni nélküle.

De miért csak CS-be???

Miközbe ott aimoztam végigvittem a Crysis2-t, játszottam az MW3-on (multiban is), de ott megy akkor mi a f*** van??

2012. jún. 1. 15:47
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

De egyet nemértem , ha megvetted az eredeti MW3-at , multizol rajta , akkor mia ge.ciért akarsz csére menni?

Cod,bf-sorozat sokkal jobb mint a csé..

2012. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem eredeti :)

Multiba nagyon kevés magyar van, és nekem jobban tetszik a CS.

Az MW3-al az a bajom, hogy az ellenfelek nehezen észrevehetőek, a csapatok szinte megkülönböztethetlenek és a célzás is nehézkes. Ráadásul fejlődéses, és én inkább szeretek teljesen egyelő esélyekkel indulni.

MW2-n is játszottam az se volt sokkal szimpatikusabb...

Ráadásul "állítólag nagyon állat a grafikája" a Modern Warfare szériának, de ha felrakom maxra a kis CS1.6-om sokkal jobbnak tűnik - Fényesebb, egyszerűbb, könnyedebb.

A legjobb 3 multiplayer amivel eddig játszottam az a CS, a BSG -mmorpg- valamint a Crysis Wars(a legjobb!!).

2012. jún. 2. 09:45
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
töröld le az aimot a g*cibe
2012. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!