Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik "multiplatformos"...

Létezik "multiplatformos" multiplayeres játék? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsí, hogy létezik- e olyan játék aminek a multiplayer- ében PC- s, PS3- as és X360- as felhasználók együtt tudnak játszani. Mindentől függetlenül (pl.: kategória, korhatár) bármilyen ilyen játék van?

2012. jún. 3. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. A live nagyon zárt rendszer, nem nyitják meg külsősök előtt. A psn már nyitottabb, ott tervben is volt, hogy az új counter strike majd crossplatform lesz, tehát ps3-asok, pc-sek egymás ellen, de ha jól tudom ezt is törölték legutóbb. Most jön rá a Dust51, de lehet marhaságot írok, az az Eve online-al lesz összekötve, de ott sem konkrétan egymással játszanak a ps3-as, pc-s felhasználók.

Szóval nincs, ebben a generációban már nem is lesz, de szerintem a következőben sem.

2012. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kössz a választ és kár :( (PS3 felhasználó vagyok)
2012. jún. 3. 23:25
 3/13 anonim ***** válasza:

CS:GO-nál tervben volt (PS3 vs PC lehetett volna), de végül elvetették ezt az ötletet, úgy tudom bétába még benne volt, de inkább kivették (nem is baj, FPS-ben PC alázná a konzolt, konzol vs konzol lenne még igazságos).


DC Universe Online van még PC-re és PS3-ra is, de azt nem tudom, hogy egymás ellen is lehet-e játszani, vagy külön szerverek vannak rá.

Amúgy DCUO PS3-ra teljesen ingyenes, egy próbát megér.

2012. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az EVE Online és a Dust 514 játékosok együtt fognak játszani,de más területen.A DUST 514 játékosok a bolygókon fognak harcolni még az EVE Online játékosok az űrben de az űrből támogathatják vagy épp támadhatják majd a DUST 514 játékosokat.


Itt egy kis videó róla:

http://www.youtube.com/watch?v=5ye13cw2soA


A videóban amikor megáll és elkezd adatokat mutogatni a dolgok mellett,az lényegében arra utal hogy azokat az EVE Online játékosok gyártják és küldik le a Dust játékosoknak.Péncél,lőszer,fegyver,jármű,de akár célzott rakétákat is kilőhetnek majd az EVE játékosok az ellenséges DUST játékosokra így támogatva a szövetséges DUST játékosokat,és kommunikálhatnak is majd egymással a Dust és EVE játékosok.Erről is itt egy videó:


http://www.youtube.com/watch?v=gRyXDlZKwgA


Szóval gyakorlatilag együtt fognak játszani a PC-s EVE és a PS3-as DUST játékosok.És ebből adódóan ha lesz DUST 514 PC-re is akkor ők is együtt fognak játszani a PS3 DUST játékosokkal minden bizonnyal.De egyenlőre csak PS3-ra lesz DUST 514.


A bétára már lehet jelentkezni:

[link]


Más nem jut eszembe ahol PC-sek konzolosok bárhogy együtt játszhatnak.

2012. jún. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ez valóban jó ötlet lenne főleg a régi játékoknál ahol külön-külön(PS3-Xbox360) viszonylag kevesen játszanak de közösen már sokan lennének
2012. jún. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
# 3/5: Ezzel, hogy nem lenne igazságos tudnék vitázni :). Egyszer látnád, hogy PS3- on egy BF3 szerveren hogy aprítjuk egymást :) Csak hozzá kell szokni.. Én speciál nem tudok egér+billentyűzettel irányítani :)
2012. jún. 4. 00:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem arra célzott, hogy kontrollerrel nem lehet aprítani egymást. De bill+egér sokkal precízebb és gyorsabb (ez a lényeg) mozgást tudsz összehozni. Ott az előny. Ha mindenki kontrollerrel tolja, nyilván nincs ilyen előny senkinél. Én is konzolon tolom már vagy 6 éve, de ez így van. Vannak kiegészítők konzolokhoz is, hogy rá lehessen csatlakoztatni bill+egeret, na azok a tipikus csíterek iszonyat kill-death rátával. Nem fair.
2012. jún. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6


Ahogy előző is írta, persze, hogy lehet aprítani, de akkor ps3-ps3 ellen van, tehát joystick-joystick ellen.

Joystick egy egér+bill ellen azért sehol sincs.

Persze a hardcore konzolosok a PC-s noobokat meg talán még a haladókat is tudnák irtani, de hardcore konzolost hardcore PC-s oda-vissza alázna.


Amúgy úgy tudom, hogy a konzolokhoz kapható átalakító amivel aztán lehet egér+billel játszani elég szarul működik, szerintem ha valaki extrém jó az nem ennek köszönhető.


Akkor lenne konzolosoknak esélye PC-sek ellen, ha lehetne Move-val irányítani. Sőt, akkor már a PC-seknek nem lenne esélyük, szóval sehogy sem igazságos.

2012. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
A counter strike global offensive-ban lesz multiplatform multiplayer, PC-PS3 biztos hogy lesz, de xboxxal még nem biztos hogy fog működni
2012. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
# 9: Az jo lenne ha ilyen multiplayer, am pont tervben van nekem a PS Move vásárlása :D.
2012. jún. 5. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!