Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen szerverek vannak?

Milyen szerverek vannak?

Figyelt kérdés
Wow 3.3.5 pvp szerverekre gondoltam, a nyelv nem szamitt cska a nepesseg az legyen legalabb 200+os...Az eternal wow ami eddig bejott folyamatosan ment a pvp ,de nem tudom mit csinaltok most nagyon laggol 180 ms m van ott,de a tauribattlen siman megy meg mas kulfoldi szervereken is.

2012. jún. 4. 11:37
 1/4 anonim válasza:
Beírod googlebe bazski ne legyé má fogyi.
2012. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bazseg,de mivan ha fogyi vagyok?? a tesom is ugy horkol oli meg magat es pedig mirol van szo?
2012. jún. 17. 07:17
 3/4 anonim ***** válasza:

GOOGLEBA BEÍROD:

Wow 3.3.5 pvp szerverek

VAGY

Wow 3.3.5 pvp servers

VAGY

Wow 3.3.5 pvp server list


És elmondjam neked hány találatot hoz ki?

Nagyjából 516 000 találat (0,08 másodperc)

Na most akkor a kérdésedet kérlek googleba írd, ott kapsz mindent, IP címet, a játékmenetről minden fost, meg stb... nah..

Hát sznted fog valaki itt törödni azzal hogy egy gyereknek kellenek szerverek? hát nemfogunk kedvedért másolgatni, szépen megkeresed magadnak azt ami leglyobban tetszik és kész, nem olyan nehéz, MAX 2 perc...

2012. jún. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na figyelj ide...ott gyujto szerverek vannak vagyis ilyen toplistas szarok,de en nem az ilyen nagymeno tort szerokra vagyok kivancsi mint monster wow vagy dream meg a tobbi szar,hanem esetleg olyanra amin a kerdes egyik olvasoja jart es nagyon nehezen lehet rabukkani a neked b@zmeg
2012. jún. 25. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!