Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet a san andreasba...

Hogy lehet a san andreasba KARAKTER skint cserélni?

Figyelt kérdés
egyetlen nyomorék sem írná le sehol,csak a kocsikat,azt pedig nagyon leszarom.nemtudom,hogy melyiket kell lecserélni imgtoolsban(a fő karaktert akarom lecserélni).
2012. jún. 4. 17:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
tehát nemtudom a nevét a fő karakternek,de egy ge.ci sem írná le,csak azt írják mindenhol,hogy cseréljem ki azt a skint,amelyiket akarom.
2012. jún. 4. 17:44
 2/14 A kérdező kommentje:
VÁÁÁLLLASZT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 4. 18:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne próbáld ki. Nehezen meglehet, de én is egyik haveromtó kaptam meg az infót, neten sz..t sem írnak róla. Nem is én csináltam, meg hanem ő, viszont má vagy 4 éve. A ki....ás az az egészbe, hogy letöltöttem, és a játék eleiben csak laggolt, de k...ára, utánna lefagyott az egész gép, majd nem indította el a játékot, állandóan csak a kib....os ERROR-okat írta ki, és kitörölni sem hagyta a San Andreast. Egy elég jó gépem van, P4-es középfokú, de ezt még ő sem bírta. Valami vírusos sza..k ezek a szkinlecserélések. Haveromnak P3-asa van, elég jó, neki viszont, mikor újra rátöltötte magának, a GÉPET SEM INDÍTOTTA EL!!!! :( Szóval ez a ba...tt nagy igazság, hogy csak azzal a fekával lehetsz XD. De multplayerbe olyan skint választhatsz amit akarsz, csak keresni kell egy jó szervert. Ha ez érdekel, akkor ír lentre. Sajnálom, de ez az igazság. :(
2012. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

:( legalább akkor nem vagyok egyedül,azt hittem,hogy csak én nem értem.amőgy Postal Dudet akartam berakni skinnek :D


na és ezt figyeld: http://www.youtube.com/watch?v=ZQD6ViM5Q9c


hogy hogy az istenbe csinálja a "villámló" botos trükköt,azt tudnám!!!

2012. jún. 5. 11:57
 5/14 anonim ***** válasza:

modokkal b*zdmeg -.-

és azért nem kell leg*cizni a többieket mert nem adnak választ,a fő karaktert meg CJ(Carl Johnson)-nak hívják

2012. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem az itteni felhasználókat g*ciztem le,hanem a sok jófejet,akik a gyenge kis honlapjukon kiírják hogy hogy kell(illetve nem írják,pont ez a bajom).és nem érdekel a neve,nem vagyok azért annyira kocka,hogy a történetével foglalkozzak,meg amúgy is rettentően rühellem ezeket a drogos bandás mocskos dzsungelszökevénnyeket,remélem a való életben mindegyik el fog pusztulni,ezt érdemlik.bocs az offért,de nagyon felidegesítettél.

és mielőtt megkérdezed:csak azért játszom vele,mert néha el lehet vele szórakozni,de csak kóddal.

2012. jún. 5. 17:17
 7/14 A kérdező kommentje:

ja a megszólítás lemaradt:

ba*szdmeg

2012. jún. 5. 17:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi van? Most ez felidegesített? o.O Engem meg az amit te írtál előttem. Mi a bajod velük? Még mindig jobb mint a c*gányok,teljesen jó sztem a SA-ba ez a fekete gettós dolog,unalmas volt már a Liberty City-s maffiás dolog. És mért kéne kockának lenni hogy tud a sztoriját?? OMG Tudod vannak a kockák(gépfüggők) meg a gamerek(akik játszanak de nem feltélten hülye agyhalott tizenévesek...) És amúgy marhára nem csak kódokkal lehet játszani -.- 10 évesen végigvittem 2-szer is cheat nélkül,az ilyen játékokat nem no skilles noob-oknak találták ki
2012. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

no mi a f*sz?te tényleg kocka vagy.

és nem mondtam,hogy a cigókat kedvelem,nagyjából utálom mindkettőt.

2012. jún. 5. 21:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Nah jó most tudnék mit írni erre,de lusta vok meg nem kényelmes iPhone4-en írni :P,jah és még mindig nem vagyok kocka,azért mert olyan jó a memóriám hogy megbírok jegyezni egy 2 betűs nevet(CJ),meg felbìrom fogni a játék sztoriját -.-"
2012. jún. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!