Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket vegyem meg?

Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

Skyrim vagy BF3? Nem kell megkérdezni hogy milyen játékokat szeretek meg stb. nekem mind2 eléggé bejön és melyiket lenne érdemesebb megvenni? Jah és egy ilyen gépen birni fogja?:

Proci: Intel Core i3 2120 3.3 ghz

Videó kártya: Sapphire Radeon 6670 2 Gb DDR3

RAM: 8 Gb

1 terás vinyó

Windows 7 ultimate 64 bites Operációs rendszer.



2012. jún. 5. 14:38
1 2
 1/11 cashy1987 válasza:
nekem a BF3 bejön nem jatszottam még vele de szerintem jó kis játék és szerinem megyen a gépen nem vok számítógép zseni
2012. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
skyrim ott azt csinálsz amit akarsz ha kijátszottad
2012. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A helyedbe mindkettőt megvenném!

Bf3 nagyon jó multija szerintem bárkit hosszú időre lekötne. Skyrim-nél ugye nincs multi de ennek ellenére rengeteg dolgot lehet benn megcsinálni 150 órát lazán belehet húzni rajta. Rajtad áll melyiket akarod jobban de mindkét játék nagyon jó a maga kategóriájában. Géped bírni fogja.

2012. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mind2 frankó, bár a Skyrimhez nem árt az angoltudás, hogy tudd, mit miért csinálsz, értsd a történetet, stb.


Bf3-at pár hete vettem meg, jó kis játék, az egyszemélyes kampány kb. zseniális, de amennyire jó, annyira rövid.


A multi is király, bár én egy idő után rá szoktam unni, hiába van sok játékmód, hiába van sok pálya, nem ér semmit, ha minden szerveren csak Team Deathmatch vagy Rush megy... Pályák közül is vannak egész jók, a kb. 12-ből szerintem 10 teljesen játszható, mégis csak 3-4 pályát váltogat sorba minden szerver. De sok fegyver van, lehet őket fejlesztgetni különböző extrákkal, stb.


Ha ezek nem zavarnak, akkor BF3, ha viszont igen, akkor lehet hogy a Skyrimben kellene gondolkodnod. Remélem valamennyit azért segítettem.

2012. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem vedd meg a bf3 multi miatt a skyrimet meg le is tudod tölteni ingyen és játszani.
2012. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 David133 válasza:

amúgy meg ha megszeretnéd nézni milyen szinten fut el a játék nézd meg ezt, én is ezt használom:

[link]

2012. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a válaszokat sokat segítettetek. A skyrim a látvány, meg az egész középkori RPG-s cucc nagyon bejön.

BF3-nál meg rohadtul megtetszett vidikben a multi, meg hogy minden teljesen rombolható. Ez amúgy teéjesen igaz? Manipulálhatsz amit akarsz? A battlefield-re szavazok bár még meglátjuk... Lehet gyűjtök és megveszem mind2-őt. Állítólag skyrimhez is jön multi:/

2012. jún. 5. 19:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, a tereptárgyak nagy része lerombolható, és az épületek is összedönthetők.
2012. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A BF3-mat ajanlom,mert az a legjobbbb jatek!Mar reg jatszom es nem lehet meguni mindig ujitjak pl ujj palyak uj fegyok meg stb a grafika kiraly a geped vinnne kb 75fps-el
2012. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
skyremet le is tudod tölteni és megnézni milyen vagy ha akarod meg e veszed ez a elgegyszerűbb és akkor meg veheted a bf3 mat
2012. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!