Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja a Minecraft-nak?

Mi a baja a Minecraft-nak?

Figyelt kérdés

Ha elindítom ezt írja ki:

No JVM could be found on your system.

Please define EXE4j_JAVA_HOME

to point to an installed 32-bit JDK or JRE or download a JRE from www.java.com



2012. jún. 5. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerezz java-t ... java.com -.-
2012. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
édes istenem nagyon nehéz a felfogásod bele van irva " from www.java.com" szal nincs javad -.-"
2012. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

OFF:


Abba bele sem gondoltok hogy talán nem érti angolul?

2012. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
HA NEMÉRT ANGOLUL AKKOR A MINECRAFT NEKI EGY NAGY SZAR MERT HIÁBA VAN BELE MAGYAROSÍTÁS MINECRAFT ANGOLUL AZ IGAZI ...
2012. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

OFF:


Angolul az igazi? Mi köze van a nyelvnek a játékhoz?

Magyarul is ugyanolyan minden. Nem értem a logikádat. Talán mert nincs is logikád.

2012. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

minecraftoztál te ??? sok magyar az angol cuccokat is angolul mondja pl chest és akkor ö nemért semmit . igaz h van hozzá magyarositas. de ha 1.6.6 ba vagy valamelyik régebbi cliensbe jatszana nemértene belöle semmit ...

na de nemkell itt ezen szerintem veszekedni

WWW.JAVA.COM és töltsd le ...

2012. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

bugikaaa!


Te sem voltál ott mikor az észt osztották! Ez a hiba nem feltétlenül akkor jön elő mikor nincs java-d! Nekem már a 4. féle java van fenn még is ugyan ezt irja ki! És a java.com-ról töltöttem le, ahogy azt az üzenetben írták! Megértem, hogy jól esik mások ócsárlása de ez nem a te hibád, hogy a nagyérdemű szüleid nem tanítottak meg a helyes szóhasználatra! Kicsit visszavehetnél az arcodból... és talán nézz előbb utánna a dolgoknak mielőtt megpróbálsz leteremteni valakit! Youtube-on is van videó róla ugyan ezzel a hibával! -.-"



A kérdésre válaszolva-> próbálj meg torrentről leszedni egy előre telepített java-t! Majd másold be-> appdata -> sun -> java || ha nem létezik a sun/java mappa, hozd létre! De biztosan találsz telepítési útmutatót a letöltött java fájl-ai között! Nekem személy szerint op. rendszer váltás után sikerült kiküszöbölnöm ezt a hibaüzenetet (Windows xp sp2-> windows vista). A lényeg, hogy próbáld meg frissíteni az op rendszered! Hajrá!

2012. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

nemtehetek róla h szar a gépetek

és most nekamuzzatok olyannal h i3-as procim, i7es procim van .... :)

2012. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!