Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok egy 8.5 gigásnál...

Honved95 kérdése:

Hogyan tudok egy 8.5 gigásnál nagyobb (2 disc) -re osztott xbox 360 játékot kiírni dupla rétegű DVD -re? Egyébként ez a játék a Max Payne 3 .

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

A 9.4 GB-os lemezre 8,75 GiB adat fér. Ebbe belefér a 8,5 GB, és marad még 250 MiB hely.


Ez pedig a DVD10, a két oldalas egy rétegű lemez.

A DVD9-re (egy oldal két réteg) csak 7.92 GiB fér, így az nem elég.

2012. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ezen az a gond, hogy a Max payne 3 ugye 14 gigát foglal...:/
2012. jún. 6. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs, úgy értelmeztem hogy 8,5 GB a mérete.

Ez esetben még a dupla oldalú dupla rétegű DVD (17,1 GB) lenne a megoldás, de azt mondják hogy nem nagyon árulnak ilyet.

Nem tudom az XBOX-játékoknál meg szokták-e oldali a méretcsökkentést, ahogy a PC-játékoknál is idővel kijön a DVD5 méretű kiadás.

2012. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezzel * Még annyit szeretnék kérdezni , hogy ugye két Disc - re van osztva és ugye két oldalas az a lemez amit mondtál... :) A két oldala összesen 9 giga vagy oldalanként fér annyi , mert akkor úgy felférne... De ha csak 9 giga akkor hogy kell egyáltalán a két Discet... ugye külön külön két .iso és .dvd fájlt egybe kiírni egy DVD-re?
2012. jún. 6. 15:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi , túl hamar kezdtem írni a kommentem , köszönöm és a kiírásos probléma amit az előbb már leírtam?
2012. jún. 6. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Tessék, így menni fog:

[link]

2012. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vegye meg az akinek van 6 anyja.
2013. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!