Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3, mi ez?

Gagyio kérdése:

Battlefield 3, mi ez?

Figyelt kérdés
Egyik haverom nem rég megvette és amikor az origin-en elkezdené letölteni azt írja ki : A folytatáshoz rendszergazdaként kell bejelentkezned . Valaki tud erre megoldást ?

#rendszergazda #bf3 origin hiba #folytatáshoz rendszergazda
2012. jún. 7. 06:13
 1/9 A kérdező kommentje:
És amúgy az lehetséges, hogy az OP rendszere a barátomnak Win7 Proffesional nekem ultimate és elsőre felraktam jól !!Lehet hogy ezzel van baj ??
2012. jún. 7. 06:17
 2/9 anonim válasza:
nem hiszem h a windowsal van a baj.én nem tudom mi a gond de azt hiszem volt már ilyen kérdés nézz utánna
2012. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
probaltad rendszergazdakent inditani a jatekot?
2012. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Valaki tud erre megoldást ?"

Igen. Talán próbálja meg rendszergazdaként telepíteni, hogy a hibaüzenet is írja.

2012. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Figyeljetek:D .. szerintetek nem próbáltam ?? akkor nem lenne itt a kérdés :DD de mivel minden engedélyt adtam meg tűzfal meg minden és semmi ezért gondoltam kiírom ...
2012. jún. 7. 13:08
 6/9 Hellbell válasza:
tuti a win7 és az origin között van a gond, nekem is ugyan ezt csinálja. A gond az, h ha nem a rendszergazda jogosultságú saját fiókomba lépek be, hanem a tényleges rendszergazdába akkor is ott van a legördülő menüben, h futtatás rendszergazdaként és nem autómatikusan úgy indítja a programokat
2012. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pontosan , indítottuk haverommal úgy is és mondtam hogy így jó lesz mert így jól indítjuk de nem írta ki hogy igen/nem ezért nem tudtunk mit tenni !!! és neked (utolsó) milyen Op rendszered van ? win7 mi ?
2012. jún. 10. 16:14
 8/9 Hellbell válasza:
Win7 ultimate SP1 el volt ez a gond. Előző Win7el nem csinált ilyet uh. mérgemben visszatettem azt. Most működik.
2012. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem Sp1 Ultimate-m van és elsőre felraktam :DD
2012. jún. 11. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!