Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PAINKILLER BLACK EDITION al...

PAINKILLER BLACK EDITION al próbléma van! Rámegyek a painkiller. Exe re és nem indul el. Pedig eredetiben van meg lemezzel együtt. mit csináljak?

Figyelt kérdés

#Painkiller #painkillerblackedition
2012. jún. 8. 16:37
 1/4 A kérdező kommentje:
VÁLASZOLJON MÁR VALAKIIIIII MERT PAINKILLER MÁNIÁS VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 8. 19:31
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ilyen csóri üzletekben vetted meg mint a tesco és hasonlók akkor nem is fog menni (nekem is onnan van a flatout és a prince of persia sands of time) megéri inkább letölteni a piratebay-ről crackel és fog menni. én is painkiller mániás vagyok, minden hol azt látom már csináltam külön végigjátszás az összes szörnyt pályát leirtam egy txt be mindent mennyi arany vagy stb. szóval mindent az összes részből. szóval inkább töltsed le nekem is onnan van az összes. ja és a hatost nagyon várom
2012. aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !
2012. szept. 12. 15:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 olyan játékom van eredeti ami nem indul csak ha becrackelem :D
2013. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!