Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ugyanaz a problémám mint egy...

Ugyanaz a problémám mint egy korábbi kérdezőnek hogy a törtes Left4Dead-em lefagy játék közbe és be kell zárni a feladatkezelővel, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
3 ghz-s procim és 2gb-s videókártyám van.Akorábbi kérdezőnél bevált hogy frissítette a videókártya driver-ét.Nekem a legfrissebb van de a hiba még mindig meg van.Korábban 256mb-s kártyával játszottam vele de akkor nem volt ilyen probléma.Az L4D-m SKIDROW-os.
2012. jún. 8. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen problémák pedig erős gépem van.Újraraktam a rendszert teljesen(tehát mindent leformáztam),csináltam a rendszernek egy külön partíciót(kb 20-30 GB)minden drivert normálisan feltelepítettem,frissítéseket + a fontos programokat letöltöttem a netről és azóta nem fagynak le a játékok.Több órás meló mire 100%-osan helyrepofozod a géped de megéri csinálni
2012. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,de nincs egyszerűbb megoldás?Már említettem hogy régebben a 256mb-s kártyámal nem voltak ilyen gondok.A többi az ugyanaz volt benne és más valve játékok mint a counter strike source vagy portal 2 lefagyás nélkül működik.


Gigabyte Nvidia GeForce GT 440-es kártyám.Vadonat új tegnap előtt volt egy hete hogy megjött postán.

2012. jún. 9. 03:24
 3/5 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldanom a problémát egy másik crack-el.Most már csak néha néha lefagy egy 5mp-re de aztán tovább indul.

Akinek kell googleba keressen rá:left 4 dead good crack no more crash.Nekem ez működött.

2012. jún. 9. 09:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez furcsa,a 256 mb-os kártyádnál is ugyanazt a cracket használtad?
2012. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem,a 256-osnál nem,ott csak simán de akkor is furcsa hogy a mostnai vagy 10x-szer jobb mint az és mégis beszaggatott.De hála ennek a crack-nek mait találtam most már csak néha fagy le5-10 mp-re aztán fut tovább rendesen,de olvastam hogy még nagyon sok embernek ugyanez a problémája.
2012. jún. 9. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!